PDF (TaşınabilirBelge Format) dosyalar, hassas ve kişisel verilerin paylaşılması ve saklanması için açıkça ayrılmaz bir parça haline gelir. PDF’lerdeki veriler büyüdükçe boyutlarının da toplu olarak arttığını görebilirsiniz. Bu kişiler genellikle bunları e-postayla gönderirken, paylaşırken, yüklerken veya karıştırırken zorluklarla karşılaşırlar. Çevrimiçi PDF sıkıştırıcı, dosya formatını ve kalitesini etkilemeden PDF dosya boyutlarını azaltacağından bu zorluğun üstesinden gelmek için en iyi çözümdür.

 

Bu makalede, farklı PDF dosya sıkıştırıcılarını kullanarak PDF belgelerini nasıl sıkıştıracağınızı keşfetmenize olanak tanıyan birkaç yolu listeleyeceğiz. Tek tek önlerine:

Küçükpdf

SmallPDF, herhangi bir kalite bozulması olmadan belge sıkıştırmanızı sağlayan tam donanımlı bir çevrimiçi PDF sıkıştırıcı sunar. Smallpdf kullanarak PDF boyutunu küçültmek için şu adımları uygulamanız gerekir:

 

 

Bu masaüstü çözümü, onu hızlı PDF belge sıkıştırması için mükemmel bir seçim haline getiren basit bir arayüzle birlikte gelir.

onunspdf

PDF ile ilgili her bir veya toplu göreve hızlı bir şekilde devam etmenizi sağlayan, en meşru ve gezinmesi kolay ücretsiz kaynak. Burada en iyisini elde edebilirsinizçevrimiçi PDF sıkıştırıcı Bu, farklı sıkıştırma yöntemlerini kullanarak pdf dosya boyutlarını ücretsiz olarak azaltmanıza (küçültmenize) olanak tanır. Adımlar oldukça basit olsa bile onları bulalım:

 

 

itspdf’nin iyi tarafı, bu araçla PDF dosya dönüşümlerini ne sıklıkta yapacağınıza bakılmaksızın size her zaman tamamen ücretsiz dönüşümler sunmasıdır. Üstelik PDF birleştirme, bölme ve daha fazlasını içeren PDF ile ilgili görevleri birkaç saniye içinde tamamlayabilirsiniz.

 

ILovePDF

ILovePDF, çevrimiçi olarak en iyi ve gezinmesi kolay PDF sıkıştırıcıyla sizi eğlendiren profesyonel seçim platformlarından biridir. Burada verilen adımları izlemelisiniz ve iLovePDF’in bu çevrimiçi aracının sıkıştırmayı yapmasına izin vermelisiniz:

 

 

Bütün bunlara rağmen,iLovePDF yüklendi Birleştirme, bölme, düzenleme ve diğer farklı PDF’leri içeren farklı ek özelliklerlemanipülasyon ücretsiz araçlar.

SodaPDF Çevrimiçi

SodaPDFbirinci sınıftır yapmanızı sağlayan çevrimiçi web tabanlı platformdönüşümler Vedüzenleme mevcut PDF’niz içinDosyalar. PDF dosya azaltıcısımükemmel yapar PDF belge boyutunu sıkıştırmak istiyorsanız mantıklısürdürmek orijinal biçimlendirme.

 

 

Hatta bir dizi gelişmiş PDF’ye bile erişebilirsiniz.manipülasyon buradan ücretsiz seçenekleryetkili dönüşüm kaynağı.

 

PDF2Go

PDF2Go, PDF dosyalarını sıkıştırmak için basit ama etkili bir çevrimiçi araçtır. Bunu nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 

 

Hızlı bir PDF’ye öncelik vermeniz gerekiyorsabelge sıkıştırma işlemi, ardından PDF2Go en çekici seçenektir.

 

Çözüm

Verilerin verimli şekilde paylaşılması ve saklanması nedeniyle PDF belgelerini sıkıştırmak değerli bir beceri haline gelir.bahsi geçen çevrimiçi PDF sıkıştırıcı, herhangi bir büyük insan müdahalesi olmadan yüksek kaliteli PDF sıkıştırma konusunda olağanüstü çalışır. PDF’lersıkıştırma yalnızca sistem alanınızdan tasarruf etmekle kalmaz,ama aynı zamanda Hassas bilgileri yönetme ve paylaşma veya bilgileri sorunsuz bir şekilde üretme yeteneğini geliştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir