× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

R10 kendinizi webmaster ve yazılımcı olarak geliştirebileceğiniz webmaster forumudur. Forumda sitenizi satabilir  yada ücretli olarak web sitesi yazılımı yazdırabilirsiniz. R10’un sahibi Coşkun beydir. Daha önceki sahibi radmin r10 nu Coşkun beye satmıştır. R10 ne kadara  satıldığı bilinmiyor. Değeri milyonları bulmaktadır. R10 da web tasarımı yaptırmaktan  android oyun ve uygulamaya yazdırmaya kadar her türlü bilişim konuları bulunmaktadır. Herhangi bir konu  açarak yardımda bulunabilirsiniz.

Sitede aktif olabilmek için üye olmanız gerekiyor. Üyelik ise davetiye sistemi ile olmaktadır. Üye olabilmeniz için r10 tanıdığınız varsa size davetiye gönderebilir.  Birde kendinizi tanıtan bir yazı yazdığınızda üye ol linkinden gönderip  admin onayından sonra davetiye gönderiliyor

R10’nun  ücretli üyelik olarak  daha fazla özelliği kullanabileceğiniz harika bir ortam, harika bilgi alış  veriş platformudur.  Sitede ki bilgiler sayesinde kendi web sitenizden yüksek miktarlarda para kazabilirsiniz. Seo ile ilgili tüm bilgiler yer alan r10 da kaliteli ve rahat zaman geçirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir