Razer Cortex Oyun Videosu Kayıt

 Razer Cortex Oyun Videosu Kayıt

Oyun severler, kendi eserlerini şüphesiz ki ölümsüzleştirmek isteyecektir. Teknolojinin gelişimi ile birlikte, tüm bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek programlara ulaşabilmek elbette ki mümkündür. Sizlere bu yazımızda, Razer Cortex oyun videosu kayıt nasıl yapılır onlardan bahsedeceğiz.

Razer Cortex Nedir? Ne İşe Yarar?

Kullanıcılarına herhangi bir ücret talep etmeden free indirme imkanı verilen bu program, oyun video kayıt programı olarak adlandırılabilir. Bu programı diğer programlardan ayıran bir özellik ise, depo alanınızın izin verdiği kadar uzun videoları kayıt altına alabilmek. Elbette ki pek çok farklı program, ekran kayıt özelliği taşısa da, çok uzun videolara olanak sağlamamaktadır. Sizlerde kesintisiz olarak oyun maceralarınızı kayıt altına almak istiyorsanız, bu programdan destek alarak, keyifli dakikalara merhaba diyebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlükte Kayıt İmkanı

Yine başka bir özelliği ise, yüksek çözünürlükte kayıt yapabilme özelliğidir. Sizlerin ekran kayıt videosu nasıl çekilir sorularınızda yardımcı olan Razer Cortex, 720 ve 1080p kayıt yapabilmektedir. Oyun görüntülerinizi kayıt altına alabilmenin keyfi, ücretsiz versiyonlarında bile watermark eklentisi yapılarak, özelliklerine devam ediyor.

Kullanım Kolaylığı Sunuyor

Bahsettiğimiz bu program, kullanım kolaylığı ile birlikte kullanıcılarına yardımcı olurken, kesintisiz keyifleri sunmaktadır. Mesela, oyun yayını mı yapmak istiyorsunuz? Genel olarak oyun yayınları Youtube, Twitch ya da Azubu gibi kanallar üzerinden canlı olarak da gerçekleşebilmektedir. Bu yayınlarda kendi kamera görüntünüzü de görüntüye ekleyerek, daha güzel eserleri ortaya koyabilir, sizleri izleyenlere de keyifli dakikalar sunabilir, popülerliğinizi artırabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın