× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Avrupa pazarında adından söz ettiren firma, geçtiğimiz aylar içerisinde ülkemiz pazarına giriş yapmıştı. Oldukça kaliteli ve ekonomik akıllı cihazlar çıkaran firmaya ilgi oldukça yoğun. Geçtiğimiz günlerde sızıntısı çıkan ve önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen Realme C3 isimli akıllı telefonun özellikleri belli oldu. Özellikleriyle dikkat çeken yeni cihazı gelin birlikte inceleyelim.

Realme C3 İncelemesi

Yakın zaman içerisinde piyasaya çıkacak Realme C3 isimli akıllı telefon özellikleriyle dikkat çekiyor. Giriş seviyesine hitap etmesi beklenen cihazın ülkemizde’ de satışa çıkması bekleniyor. Cihaz piyasaya 32GB ve 64GB depolama alanıyla çıkması bekleniyor. Piyasaya çıkacak akıllı cihazın depolama alanı düşük gibi görünebilir. Fakat her iki modelde microSD kartları destekleyecek. Böylelikle kullanıcılar cihazın hafızasını hızla arttırabilecek.

6,5 İnç HD ekrana sahip akıllı telefonun kamerası giriş seviyesinde olduğu görülüyor. Giriş seviyesine hitap edecek akıllı cihazın ana kamerası 12 megapiksel olurken, ön kamerası ise 2 megapiksel olacak.

Günümüzde akıllı telefonların en büyük sorunu batarya kapasiteleri olarak bilinir. Realme C3 5000mAh batarya ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Gelen bilgiler doğrultusunda cihaz aralıksız 10 saat boyunca şarj sorunu olmadan oyun oynatabilecek.

Realme C3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Realm C3  Ülkemizde’ de satışa çıkması beklenen akıllı telefonun fiyatı ise tanıtım etkinliğinde açıklanacak. Fakat özellikleriyle giriş seviyesine hitap eden cihazın tahmini fiyatı 2000 TL altında oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir