× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Kombiden banyoya sıcak su gelmiyor sorunu yaşayanlar bunun nedenini merak etmektedir. Banyodaki sıcak su çeşmesini açtığınızda kısa bir süre su soğuk akacak ve gittikçe ısınacaktır. Beklediğiniz halde su ısınmıyorsa bunun birçok nedeni bulunmaktadır. Öncelikle evlerde bulunan kombiler mutfağa ya da kapalı balkonlara kurulmaktadır. Banyo uzak mesafede ise suyun ısınması için uzun süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Şebeke suyunun basıncının az olması neticesinde kombi çalışmayacak ve sıcak su elde etmeyecektir. Musluktaki filtre tıkanmış ise su az akacak ve kombinin devreye girmesini engelleyecektir. Musluk fitresini temizlerseniz su daha çok akacaktır. Tesisat sorunu yaşıyorsanız, borulardaki kirler ve paslar da tıkanıklığa yol açabilir. Bunlardan başka banyoya sıcak su gelmemesinin diğer sebepleri şunlar olabilir:

Kombiden banyoya sıcak su gelmiyor sorununun incelenmesi için hemen Kombi Servisini çağırmanızı tavsiye ederiz. Servis elemanlarının yapacakları incelemeler sonrasında sorununuz giderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir