Samsung Galaxy M51

 Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51 tanıtımı yapıldı!

Samsung, orta sınıf pazarında rekabet eden yeni cihazları tanıttı ve Avrupa’da şimdiden ön siparişini verdi. 7.000 mAh pil kapasitesine sahip bu cep telefonu büyük ilgi gördü ve 11 Eylül’de tüketicilerle buluşması bekleniyor. Ön sipariş verilen Samsung  Galaxy M51‘in özellikleri ve fiyatları da resmi olarak listelendi.

Samsung Galaxy M51, Almanya’da piyasaya sürüldü ve ön siparişi verildi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un M serisi, orta pazarda rakip ürünleri gösteriyor. Samsung, seriyi yeni model Galaxy M51 ile birlikte hedefliyor.Bu samsung telefonun en çarpıcı özelliği ise 7.000 mAh pil kapasitesi ve 25W hızlı şarj desteğidir.

Donanımdan bahsettiğimizde; akıllı telefonun işlemcisi orta sınıf cihazlarda gördüğümüz Snapdragon 730G ve RAM kapasitesi 6 GB. Telefonun depolama kapasitesi ise 128 GB olarak karşımıza çıkacak.

Samsung  Galaxy M51‘in birçok işlevi arasında bu kameranın pazar segmentine göre iddialı olduğu söylenebilir. Arka yüz dört kameralı bir cihazla donatılmıştır; 64 mega piksel ana kamera, 12 mega piksel ultra geniş açılı, 5 mega piksel portre ve 5 mega piksel makro kamera. Ön tarafta ise 32 mega piksel bir kamera var.

Cihazın ekran boyutu 6,7 inç, Super AMOLED teknolojisinin yanında ve FHD + çözünürlük kalitesine sahip. Gördüğümüz delikli çentiklere sahip akıllı telefonlar, Sony Xperia serisinden alışageldiğimiz yan tarafındaki parmak izi okuyucuyla birlikte bizi karşılayacak. Galaxy M51, Android 10 ile sağlanacak ancak One UI 2.5 sürümü yerine One UI Core’a sahip olacak.

Avrupa’da Samsung Galaxy M51‘in fiyatı 360 euro olarak belirlendi. Yeni telefonun ülkemize giriş yapması bekleniyor fakat Türkiye fiyatı hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın