× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Samsung, çıkış tarihini onayladı: 11 Şubat

4 Ocak’ta Güney Koreli şirket medyaya zaten söylentileri duyurdu: Galaxy hattının bir sonraki amiral gemisi telefonu 11 Şubat’ta Kaliforniya’nın San Francisco şehrinde duyurulacak.

Yeni yapay zeka sistemi

S11’e sahip olabilecek yeniliklerden biri, entegre olacak ve Neon olarak adlandırılan yeni bir yapay zeka sistemi (AI) olacaktır.

Yaratıcılarına göre, dijital asistan Bixby ile hiçbir ilgisi olmayacaktı çünkü zeka ve insan duygularının neredeyse kesin bir taklidi olacaktı.

Samsung , 27 Aralık’ta bir önizleme yayınladı , ancak resmi olarak LasVegas’taki bir sonraki CES 2020’de sunulacak.

Yeni uygulama Samsung Teknoloji ve Gelişmiş Araştırma Laboratuarı (STAR ​​Labs) tarafından geliştirilmiştir.

İnanılmaz kameralar, daha iyi pil ve yeni renkler

Samsung, bu 2020’de telefoto telefonlar arasında liderlik etmeye çalışacak.

19 Aralık 2019’da S11e, S11 ve S11 Plus modellerinin kameralarının 48 MP’den az olmayacak bir kapasiteye sahip olacağından emin oldu.

Son söylenti, yaklaşık bir ay önce spekülasyonları bozuyor ve bu özelliği sadece aralığın en üstüne attı.

IceUniverse, 15 Aralık 2019’da Galaxy S11 Plus kamera hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Önce gerçek telefon olduğunu iddia eden bir görüntü yayınladı: “Bu Galaxy S11 Plus’ın gerçek kamerası. Solda ultra geniş açı, ana kamera ve periskopikzoom var. ” Bir kez daha flaş ve uçuş süresi sensörünün beklendiğini ekledi.

Hesap ayrıca başka bir tweet’te 108 megapiksel ana kameranın fotoğrafları 12 MP’ye yoğunlaştırabilecek bir yapı kullanacağını doğruladı, ancak kullanıcı muhtemelen fotoğrafları 108 MP orijinal çözünürlükte kaydetme seçeneğine sahip olacak.

Renkler açısından, başka bir güvenilir filtre olan IshanAgarwal’a göre, SamsungGalaxy S11e mavi, gri ve pembe renkte olacak ve SamsungGalaxy S11 mavi, gri ve siyah renkte olacak ve lansman gününde diğer seçenekler eklenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir