× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Samsung, çıkış tarihini onaylamıştı:

Güney Koreli şirket medyaya zaten söylentileri duyurmuştu: Galaxy hattının bir sonraki amiral gemisi telefonu  Kaliforniya’nın San Francisco şehrinde duyurmuştu.

Yeni yapay zeka sistemi

S11’e sahip olabilecek yeniliklerden biri, entegre olacak ve Neon olarak adlandırılan yeni bir yapay zeka sistemi (AI) olmuştu.

Yaratıcılarına göre, dijital asistan Bixby ile hiçbir ilgisi olmayacaktı çünkü zeka ve insan duygularının neredeyse kesin bir taklidi olmuştu

Samsung , 2019’da  27 Aralık’ta bir önizleme yayınlamıştı , ancak resmi olarak LasVegas’taki bir sonraki CES 2020’de sunmuştu.

Yeni uygulama Samsung Teknoloji ve Gelişmiş Araştırma Laboratuarı (STAR ​​Labs) tarafından geliştirilmişti

İnanılmaz kameralar, daha iyi pil ve yeni renkler

Samsung, bu 2020’de telefoto telefonlar arasında liderlik etmeye çalışmıştı.

19 Aralık 2019’da S11e, S11 ve S11 Plus modellerinin kameralarının 48 MP’den az olmayacak bir kapasiteye sahip olacağından emin olmuştu.

Son söylenti, yaklaşık bir ay önce spekülasyonları bozuyor ve bu özelliği sadece aralığın en üstüne attmıştı.

IceUniverse, 15 Aralık 2019’da Galaxy S11 Plus kamera hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Önce gerçek telefon olduğunu iddia eden bir görüntü yayınlaıştı: “Bu Galaxy S11 Plus’ın gerçek kamerası. Solda ultra geniş açı, ana kamera ve periskopik zoom vardı. ” Bir kez daha flaş ve uçuş süresi sensörünün beklendiğini eklenmişti

Hesap ayrıca başka bir tweet’te 108 megapiksel ana kameranın fotoğrafları 12 MP’ye yoğunlaştırabilecek bir yapı kullanacağını doğrulanmıştı, ancak kullanıcı muhtemelen fotoğrafları 108 MP orijinal çözünürlükte kaydetme seçeneğine sahip olmuştu.

Renkler açısından, başka bir güvenilir filtre olan IshanAgarwal’a göre, SamsungGalaxy S11e mavi, gri ve pembe renkte olmuştu ve SamsungGalaxy S11 mavi, gri ve siyah renkte olmuştu ve lansman gününde diğer seçenekler eklenmişti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir