× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Samsung firması tarafından 14 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sunulacak olan ve katlanabilen yeni nesil akıllı cep telefonuna SamsungGalaxy Z Flip Cep Telefonu denir. SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun peşin fiyatı 13.499 Türk Lirasıdır.

SamsungGalaxy Z Flip Cep Telefonunun Temel Özellikleri Nelerdir?

SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri, kendi içerisinde 9 ana gruba ayrılır. Bunlar;

1)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun 6.7 inç boyutunda ekrana sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır.

2)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun 2636 X 1080 piksel dinamik AMOLED esnek ekrana sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır.

3)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonununSnapdragon 855+ işlemciye sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır.

4)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun ön tarafında her biri 10 megapiksel çözünürlüğü olan 4 adet selfie kamerasına sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır.

5)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun arka tarafında her biri 12 megapiksel çözünürlüğü olan 2 adet ultra geniş açılı selfie kamerası ve 2 adet geniş açılı selfie kamerası olmak üzere toplam da 4 adet selfie kamerasına sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır. 

6)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun 8 GB RAM’a sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır. 

7)SamsungGalaxy ZFlip cep telefonunun 3.300 mAh bataryaya sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır. 

8)SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun 256 GB depolama alanına sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır. 

9)SamsungGalaxy ZFlip cep telefonunun 4K çözünürlükte video çekebilme özelliğine sahip olan bir cep telefonu olması, SamsungGalaxy Z Flip cep telefonunun temel özellikleri arasında yer alır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir