× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Günümüzde, gençlerin yaygın olarak kullandığı pek çok sosyal ağ bulunmaktadır. 15 saniyelik videoların paylaşıldığı, eğlenceli dakikaların geçirildiği, bazı zamanlarda, günlük olaylara tepkilerin gösterildiği bir sosyal ağ da bulunmaktadır. İsmini oldukça fazla duyduğunuz scorp, bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir. Peki, Scorp nedir nasıl kullanılır biliyor musunuz?

Scorp Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Bahsettiğimiz bu uygulama, kullanıcılarının farklı kategoriler altında, videolar hazırlayıp paylaştığı bir platformdur denilebilir. Yani sizlerde yeni başlıklar oluşturarak, bir video hazırlayıp, paylaşabilirsiniz. Arkadaşlıklar edinebilir, videolarınızın altına pek çok video ekleyebilir ve bu videoların diğer kullanıcılar tarafından desteklenmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça yaygın olarak kullanılan Scorp sosyal ağ üzerinde bulunan videolar, akış olarak başlıklar ile birlikte sıralanmaktadır. Kullanıcılar ise, istediği kategori altında yüzlerce videoyu görüntüleyebilmektedir. Aynı konulara, farklı yaklaşım videoları bulabilmek mümkün olabildiği gibi, yorumlar ile birlikte bilgilendirici kısa içerikler bile izlenebilmektedir.

Popüler Olabilirsiniz

Biliyoruz ki internet aleminde popüler olma isteği olan pek çok kullanıcı var. İşte sizlerde farklı bir ağ üzerinden popüler olmak istiyorsanız, scorp uygulamasını kullanabilirsiniz. Paylaştığınız videolara özen göstererek, farklı tepki görebilmesini sağlayabilir, beğeniler kazanabilir, kazandığınız bu beğeniler ile binlerce kişi tarafından takip edilerek, popüler hale gelebilirsiniz.

Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlar için, mağazanızdan kolaylıkla indirilebilmektedir. Android ve IOS mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama, oldukça kolay kurulum ve kullanma özelliklerine de sahip olmasından dolayı, yetişkin herkes tarafından kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir