Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

 Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Snapchat Hesap Kapatma

Bir hevesle kayıt olduğunuz snapchat hesabınızı kapatmak ve tüm bilgilerinizi hesapla ilgili tüm verilerinizi tamamen silmek isterseniz bunu telefonlarınıza yüklediğiniz program üzerinden yapamazsınız. Pek çok kullanıcı hesaplarını silerken giriş problemi yaşadığını ifade ediyor sizde erişim sorunu yaşıyorsanız daha sonraki zamanlarda tekrar deneyebilirsiniz. GelelimSnapchat hesabı nasıl silinir? Snapchat hesap kapatma işlemi nasıl yapılırişlemleri nelerdir inceleyelim.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

  • Bilgisayarınızda ya da telefonunuzda tarayıcıyı açarak Snapchat hesabını silme linki: https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account üzerinden işleme devam edelim.
  • Sayfayı açtığınızda sizden kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecek. Eğer snapchat şifresini hatırlamıyorsanız veya vermiş olduğunuz mail adresini artık kullanmıyorsanız bu durumda yapabileceğiniz bir şey kalmıyor. Snapchat ile ilgili hiçbir işlem yapamazsınız.
  • Snapchat hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yaptığınızda sizden hesabınızı gerçekten silmek isteyip istemediğinize dair onay alacak.
  • Güvenliğinizi kontrol amacı için son olarak kullanıcı adınız ve şifrenizi yeniden girdikten sonra “deleteaccount” yaparak  hesabınızı tamamen kapatmış olursunuz.

Snapchat hesap kapatma işlemini tamamladıktan sonra tekrar Snapchat kullanmak isterseniz aynı hesabı kullanamazsınız yeniden üye olarak farklı bir isim ve kullanıcı adı ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın