Superonline Fatura Ödeme

 Superonline Fatura Ödeme

Son yıllarda internet üzerinden yapılan işlemler çeşitlenirken, yine bunlar arasında, online fatura ödeme hizmetleri bir hayli yaygın olarak kullanılıyor. Hem işlem kolay hem de vakitten tasarruf edebilmeniz için, faturalarınızı internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Elbette ki bu durumda bir kredi kartınıza ihtiyacınız bulunuyor.

Kredi Kartı ile Ödeme

Sizlere bahsedeceğimiz superonline fatura ödeme işlemleri, kredi kartı kullanılarak gerçekleştirilecektir. İsterseniz online işlemler menüsünden gerçekleştirin isterseniz de otomatik ödeme talimatları vererek, her ay fatura ödeme işlemleri ile uğraşmadan işlemlerinizi tamamlayın. Seçim sizin. Eğer ki kredi kartı ile ödeme nasıl yapılıyor diyorsanız, kısaca şu bilgileri sizlere sunabiliriz.

  • Resmi web sayfasına giriniz
  • Üst kısımda bulunan mavi şerit üzerinde HESABIM kategorisi altında, fatura işlemleri menüsüne ulaşınız
  • Daha sonra fatura ödeme linkine tıklayarak, yeni bir sayfaya girişi gerçekleştiriniz
  • TC kimlik numaranız, GSM numaranız ya da müşteri numaranız ile birlikte, sizler için belirlenen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yapınız.

Bahsedilen superonline fatura işlemleri bu sayfa üzerinden gerçekleşebilmektedir. Tabi ki bunun yanı sıra, farklı ödeme kanalları kullanılarak  da ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatları

Sayfa üzerinden anlaşmalı bankalar hakkında fikir sahibi olarak, superonline fatura için, otomatik ödeme talimatları verebilirsiniz. Bu talimatlar Superonline müşteri hizmetlerinden verilebileceği gibi, bankanız aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. Artık her ay kartınızdan otomatik olarak tahsilat gerçekleştirilerek, faturalarınız ödenebilecektir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın