× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Yıllardır internet kullanımı bir hayli yaygın hale gelirken, artık internet üzerinden fatura işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceksiniz. Bu faturalarınız arasında Superonline faturaları da bulunurken, isterseniz online işlemlerden isterseniz de müşteri hizmetleri aracılığı ile yatırabileceksiniz.

İnternet Üzerinden Yatırma

Elbette ki superonline faturası yatırmak için, bilmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. İlk olarak Superonline resmi web sayfasına giriş yapınız. Turkcell ürünü olan Superonline, turkcell web sayfası üzerinden hizmet verilmektedir. TC kimlik numaranız, GSM ya da müşteri numaranız ile birlikte, oluşturacağınız tek kullanımlık şifre kullanılarak, sisteme giriş yapabilir, ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalar Aracılığı ile

İnternet hizmetlerinden faydalanmak istemeyenler için, superonline faturası yatırabilmek için, anlaşmalı banka hizmetlerini de kullanabilirsiniz. Banka ATM’leri, müşteri hizmetleri, gişeler ya da otomatik ödeme talimatları bu işlemler için sizlere yardımcı olabiliyor.

ATM ile Yatırma

Genel olarak anlaşmalı bankalar aracılığı ile tüm faturaların ödeme işlemleri gerçekleşebiliyor. Yine ATM’ler aracılığı ile eğer ki bankanızın özellikleri bunu destekliyorsa, kartlı ya da kartsız işlemler menüsünden, fatura ödemeleri ve ödeyeceğiniz ürünü seçerek, işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Telefon bankacılığını kullanarak, superonline fatura yatırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Kredi kart bilgileriniz ile bunu tamamlayabilirsiniz. Elbette ki sizlere belirtilen bilgiler dışında bilgi paylaşımı yapmamanız gerekiyor.

Ödeme Noktaları

Abonelik numaranız, telefon numaranız ya da TC kimlik numarası bilgileriniz ile turkcell fatura ödeme noktalarını da tercih ederek, faturalarınızı yatırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir