TEB Nedir

 TEB Nedir

Türk Ekonomi Bankası, kısa adıyla TEB. 1927’de Kocaeli Halk Bankası olarak kuruldu. Çolakoğlu Grubu bu bankayı satın alıncaya kadar bu isimli yerel olarak hizmet vermeye devam etti. 1982 yılında ismi değiştirilerek bugün de kullanılan Türkiye Ekonomi Bankası adını aldı.

                Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan TEB, kurumsal bankacılık, KOBİ, özel bankacılık gibi hizmetler vermeye devam ediyor. 2013 verilerine dayanarak, bankanın yaklaşık 5.4 milyon müşterisi, 541 şubesi ve 1.460 TEB Express, internet şubesi ve telefon çağrı sistemi mevcuttur.

CEPTETEB

  • Bu uygulama sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi, havale, EFT, kira ödemesi, eğitim harç ödemesi, kredi başvurusu, limit arttırımı, kart talebi ve daha bir çoğuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi TEB güvencesiyle yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB’in avantajları arasında Netflix, App Store, iTunes gibi platformlardan CEPTETEB Kredi Kartınızla yapacağınız alışverişlerde %50 indirim elde edersiniz. Havaalanlarında sıra beklemez, herkesten önce geçiş önceliği elde edersiniz. CEPTETEB sayesinde saatlerece beklemekten kurtulabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

  • İhtiyaç Kredisine başvurmak için TEB mobil uygulamasını kullanabilir, şubelerden bireysel olarak başvuru yapabilirsiniz.
  • Aldığınız ihtiyaç kredisinin faizi sabittir. Piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmez ve sözleşmedeki vade boyunca sabit kalır. Müşteriler asla madur durumda bırakılmaz.
  • TEB İhtiyaç Kredisini 36 ay vadeye kadar alabilir, geri ödemelerinizi bütçenize uygun bir şekilde uygun taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi geri ödeme döneminde borcunuzu 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. TEB, Findex notunuza göre değişiklik gösterebilecek faiz oranlarıyla size kredi vermektedir.

TEB Kredi Kartları

  • TEB sayesinde TEB Bonus Card, TEB She Card, CEPTETEB Kredi Kartı, TEB Platinum Card, TEB Yıldız Priority Card, TEB Özel World Elite Card, TEB Sade Kart, TEB Bonus Sanal Kart’larından dilediğinize sahip olabilirsiniz.
  • Bu kartların hepsinin kendi içerisinde avantajları ve işinizi kolaylaştıracak, bütçenize yardımcı olarak fırsatlar vardır.
  • TEB Bonus Card’ın sahiplerine sunduğu imkanlar, ödemelerinize otomatik tarihler atayarak, düzenli olarak zamanında ve sizi hiç uğraştırmadan otomatik ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Kesilen son extreniz 1.000 Türk Lirası ve üzerinde olması durumunda sinema ve tiyatro harcamalarınızda %50 indirim kazanırsınız.Harcama sözü vermeniz halinde 500 TL’ye varan bonus kazanma şansı yakalarsınız. Nakit avans çekme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.
  • TEB Özel World Elite Card sahipleri sadece bir kredi kartına değil, beraberinde birçok hizmete de sahip oluyorsunuz. Bu kart ile yurt içi ve yurt dışında yapacağınız otel ve restoran harcamalarına %10 indirim kazanırsınız. Havaalanı otoparklarında %50 indirim kazanırsınız. Yurt dışında giyim, spor, restorant, spor salonu, araç kiralama gibi 100’den fazla serviste ekstra indirimler kazanırsınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın