× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Hepimiz oradaydık. Telefonunuzun kötüye gittiğini fark ettiğiniz ve yeni bir telefon aramaya başlama zamanınızın geldiğini hissettiğiniz o an.

Peki ya size telefonunuzu yeniden yeni gibi hissettirmenin bir yolu olduğunu söylesem?

Telefonunuzdan ne zaman vazgeçersiniz? yavaş Android telefon? Düşük Performans?

Kocamın telefonu söz konusu olduğunda aniden karşılaştığımız soru bu. Ekran bozuldu; performans kötü – havlu atmaya ve yenisini almaya hazır. Ekranla ilgili görüşünü anlıyorum. Ancak performans söz konusu olduğunda, android için bir telefon hızlandırıcının yardımını aramanın utanılacak bir şey olmadığına inanıyorum.

Kaybedecek ne var – yeni bir telefona atacağınız birkaç yüz doların veya performansı manuel olarak artırmaya çalışırken harcadığınız değerli saatlerin dışında? Ve kesinlikle Android’de telefonunuzu yeni gibi yapma iddiasında olan bazı telefon hızlandırma uygulamaları sıkıntısı yoktur. Hangilerinin gerçekten işe yaradığını keşfedeceğiz.

  1. Clean Master- Space Cleaner & Antivirus

Clean Master, pil ömrünüzü ve performansınızı artırarak gereksiz ve virüslerden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda sisteminizin ve uygulama önbelleğinizin temizlenmesini de içerir. Uygulamanın içindeki Phone Boost aracı, bir görev sonlandırıcı gibi çalışır ve telefonunuzun hafızasını korumayı amaçlar. Uygulama 500 milyondan fazla kez yüklendi ve 41 milyondan fazla oyla 4.7 yıldız aldı. Android için en iyi telefon hız yükselticilerinden biridir.

2. All-in-One Toolbox: Cleaner, Booster, App Manager

Yüksek telefon hızı arıyorsanız, Hepsi Bir Arada Araç Kutusu’ndan başkasına bakmayın. Bu uygulama muhtemelen tek durak çözümünüz olacaktır; ve tek durakla, sadece bu tek uygulamanın ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini değil, aynı zamanda muhtemelen bir düğmeyi de karşılayabileceğini kastediyoruz. Tek Dokunuşla Güçlendirme seçeneği, arka plan uygulamalarını, önbelleği ve belleği temizlemenize yardımcı olur. Ek özellikler arasında CPU soğutma, gereksiz dosyaları temizleme, toplu uygulama yükleme/kaldırma, artırılmış önyükleme hızı, yedekleme yardımı, daha fazla gizlilik için uygulamalarınızı kilitleme seçeneği, çok fazla reklam içeren uygulamaları algılama, oyun performansını artırma ve bir bildirim yöneticisi bulunur.

Tüm bunlar ücretsiz! Ayrıca resim boyutunu küçültmek ve yerden tasarruf etmek için bir dosya yöneticisi ve fotoğraf sıkıştırıcı. Bu işlevlerin hiçbiri için kök gerekmez. Tek dezavantaj -belki de- düzendir: çok fazla özellik olmasına rağmen hepsini düzene sığdıramayız!

3. SD Maid

Telefonunuzu temizlemenin ve daha hızlı çalışmasını sağlamanın bir yolunu arıyorsanız, SD Maid muhtemelen en iyi seçenektir. Uygulama ve dosya yönetiminde uzmanlaşmıştır ve alanı temizlemenize yardımcı olur.

Önemsiz dosyaları parçalar ve eski ve gereksiz önbelleği, raporları, günlükleri ve diğer dosyaları temizler. SD Maid, temizliklerinizi planlamak için otomatik bir görev yöneticisine sahiptir, böylece bunu düşünmek zorunda kalmazsınız. Android için en iyi telefon güçlendirici uygulamalardan biri olarak yerini aldı.

İki sürüm vardır: ücretsiz uygulama, basit sistem bakımı için yeterli olacaktır, ancak ücretli sürüm, gelişmiş özellikler ekler. SD Maid, uygulamalarınızın veritabanlarını (en azından bir dereceye kadar) optimize etme yeteneğine de sahiptir. Uygulama, hizmetlerini çoğunlukla köklü kullanıcılara sunmaktan daha fazla köklü olmayan işlevsellik eklemeye kadar yıllar içinde gelişti. Ancak Pro sürümünde yer alan gelişmiş özelliklerin çoğu ileri düzey kullanıcılar içindir.

4. Greenify

Greenify, pil ömrünüzü koruyabilen harika bir uygulamadır.

Greenify, en fazla güç ve bellek tüketimine sahip uygulamaları belirleyerek ve izninizle bu failleri hazırda bekleme modu adı verilen daha etkin olmayan bir duruma getirerek pil ömründen tasarruf sağlar. Uygulamanın kendisi ikiyüzlü değil; hafif tasarımı, çok az pil ve bellek kullanarak diğerleri için iyi bir örnek teşkil ediyor. Bazı özellikler için köklü bir cihaza ihtiyacınız olacak. Köklendikten sonra rahatlayabilirsiniz, çünkü Greenify her şeyi halleder

5. Simple System Monitor

Simple System Monitor, görsel öğrenenler için harika bir araçtır. CPU kullanımı, RAM, sabit sürücü etkinliği ve önbellek temizleme ve dosya yönetimi gibi araçları içerir; en acemi kullanıcı için bile harika kılan özellikler. Android Oreo kullanıcıları, 8.0+ işletim sisteminin, programı çalıştırırken oluşabilecek CPU istatistiklerine erişimi kısıtladığını duyduklarında hayal kırıklığına uğrayacaklar.

6. Systweak Android Cleaner

Androidinizde yüzlerce yinelenen dosya olduğunu biliyor muydunuz? Bunları yerinde bırakırsanız telefonunuzu yavaşlatabilir veya çökmesine neden olabilirler. System Booster özelliği ile Systweak, kopyaları otomatik olarak bulur ve bunları tek tıklamayla silmenize olanak tanır. Bir oyun her oynadığınızda çökmeye devam ederse veya heyecan verici bir seviyenin ortasında donuyorsa, Game Booster seçeneğini deneyin. Piliniz her zaman azalıyorsa, pilin şarjlar arasında mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak için Pil Tasarrufu aracını kullanın.

7. Cache Cleaner – DU Speed Booster

Android telefonunuzda genel olarak yavaş performans veya gecikme varsa, sizin için harika bir çözümümüz var: Systweak mobil güçlendirici. Bu kullanışlı uygulama ile Android’inizi tek bir tıklamayla silmek için çift dosyalar için tarayabilirsiniz ve en sevdiğiniz oyun her zaman kilitleniyor veya donuyorsa Game Booster seçeneğini deneyin. Önemsiz Dosya Temizleyici, Pil Tasarrufu, Dosya Gezgini ve hangi uygulamaların yer kapladığını söyleyen ve nadiren kullandığınızları tanımlayan bir Uygulama Yöneticisi de dahil olmak üzere birçok başka aracımız da var.

8. CCleaner

CCleaner bir mobil cihaz optimize edici, temizleme uygulaması ve sistem bakım aracıdır. SMS mesajlarını ve arama kayıtlarını silme konusunda size seçenekler sunar; toplu olarak veya tek tek, kişiyle veya yaşa göre silme gibi. CCleaner, uygulamaları kaldırmayı kolaylaştırır. Genel olarak, kolay bir deneyim.

9. Nova Launcher

En iyi fırlatıcılardan biri Nova Launcher. Son derece özelleştirilebilir, ancak tercih ettiğiniz buysa, temel bir başlatıcı olarak da kullanılabilir. Çok hafiftir ve herhangi bir Android cihazla iyi performans gösterir.

10. RAM Booster eXtreme Speed Free

RAM Booster, CPU’yu güçlendirmeye ve telefonunuzun hızını artırmaya yardımcı olmak için arka planda çalışan uygulamalarınızı temizleyebilen güçlü bir bellek iyileştiricidir. Arka planda performansı engelleyen, pil ömrünü doğrudan etkileyen ve telefonunuzun gecikmesine neden olan tüm işlemleri ortadan kaldırarak RAM’inizi boşaltmaya yardımcı olur. RAM Booster onu güzel ve basit tutar ve ücretsizdir. 1 düğmeli bir işlemdir ve hızlıdır.

Bu, Android telefonunuzun veya tabletinizin RAM’ini nasıl artıracağınıza ilişkin izlemesi kolay bir kılavuzdur. Cihazınızın performansını artırmanıza ve performansını optimize etmenize yardımcı olacaktır.

Telefonunuzun yavaşlamasının çeşitli nedenleri vardır. Uygulamamız, telefon güçlendirme tekniklerini kullanarak bu sorunlara ve daha fazlasına çözümler sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir