× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Operatörler Neden Hediye İnternet Verir?

İnternet operatörlerinin yüksek fiyatlı internet paketlerinden ardından çoğu kullanıcı bedava internet kampanyalarına yöneldi. Operatörler bu durumu lehine çevirebilmek adına kendi oluşturduğu uygulamalardan internet hediye etmeye başladı. Oluşan bu durumla birlikte hediye internette talep arttı ve çeşitli uygulamalara yönelim başladı. Her ne kadar iki tarafın da kazanmış olduğu bir hareket gibi görünse de yine kazançlı olan taraf Türkcell oluyor.

Günümüzde dijital ortamın gelişmesi ve internet ortamında geçirilen sürenin artmasıyla kullanıcıların daha fazla internet ihtiyacı oluştu. Bu ihtiyaca cevap verebilmek adına operatörler yoğun bir çalışmaya girişti. Bu aktif çalışmalarda yoğun olarak aktif olarak rol alan Türkcell’in çeşitli hediye internet kampanyalarını derledim.

Salla Kazan Kampanyası

Türkcell birkaç yıldır oluşturduğu farklı uygulamalarla hediye internet dağıtmaya başladı. “Dijital operatör” uygulaması adı altında her hafta cuma günü uygulamaya giriş yaparak ana ekrandaki salla kazan bölümüne girerek telefonumuzu salladığımızda 500 MB’den başlayarak 2 GB’ye kadar hediye internet olanağı sunuyor. Salla kazan uygulaması ile haftada bir kez sallayarak internet elde edebilirsiniz.

Yine Türkcell’in farklı bir uygulaması olan “Dergilik” uygulamasına giriş yapıp ücretsiz bir dergi indirdiğimizde ek olarak ayda bir kez 1 adet “Salla Kazan” hakkı kazanıyoruz.

Salla kazan şansını arttırmak için Bip üzerinden “Senyapdiye” kanalını takip ederek “Salla Kazan Gb Şansı”na tıkladığımızda ek sallama hakkı elde edebiliriz.

Goller Cepte Kampanyası

Bu kampanyayla Goller Cepte uygulamasını indirerek uygulamaya giriş yapıldığında her hafta bir kez olmak şartıyla istediğiniz herhangi bir maçı seçip oynanacak olan karşılaşmada atılan her gol için 100 mb internet kazanılır

Bip Uygulaması ile Doyasıya İnternet

“Bip” uygulaması üzerinden hediye  internet kazanmanın da birçok yolu var.

Türkcell’in oluşturduğu çeşitli kanallar arasından “Kim 1 GB İster” kanalını takip ederek 1 GB kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken soruları doğru cevaplayarak 1 GB barajına yükselmek..

Yine “Bip” üzerinden farklı bir kanal olan “Bil Kazan” sayfasını takip edip soruları yanıtladıktan sonra internet hediyesi kazanabiliriz.

“Bip” uygulaması aracılığıyla “Bip yıldızı” kanalına girerek mesajlaştıkça hediye internet kazanabiliriz. Kanaldaki verilen mesaj sayısı kadar mesaj atarak günlük 1 GB kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir