× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren GSM operatörü olan Turkcell’in internet hizmeti olan Superonline gün geçtikçe daha çok müşteriye sahip oluyor. Diğer internet sağlayıcılarına göre çok daha hızlı ve verimli internet seçeneği sunan Turkcell Superonline sahip olduğu zengin ve başarılı altyapı ile müşterilerini memnun ediyor. Ayrıca altyapısının yanı sıra diğer internet sağlayıcılarına kıyasla çok daha az arıza yapan ve arıza yaptığı zaman kısa sürede çözüm sunan teknik servisi ile fark yaratmayı başarıyor.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Diğer internet sağlayıcılarını kullanan müşteriler, herhangi bir arıza olduğunda ya da bir konuda bilgi almak istediklerinde ilgili internet sağlayıcısının müşteri hizmetlerinde çok vakit kaybediyor. Bir türlü istediği kişiye ulaşamayan müşteriler aynı zamanda arıza çözümünde de yalnız bırakılıyor. Bu konuda taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan bir hizmet sunan superonline müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu açıkça gözler önüne seriyor.

Yenilikler / Teknoloji

Sahip olduğu internet altyapısını tamamen fiber hatlarla değiştirmeye başlayan ve kısa sürede büyük şehirlerin çok önemli bir kısmında bunu başaran Turkcell Superonline’da yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. Hızlı, süper hızlı ve ışık hızında olarak kategorilere ayrılmış internet paketlerinin yanı sıra Turkcell Tv uygulaması ile Turkcell kullanıcıları bulundukları her yerden akıllı cihazları ya da bilgisayarları aracılığı ile yüksek hızlı şekilde TV izleyebiliyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayıp saatlerini trafikte geçiren kişiler için büyük bir fırsat olan Turkcell TV’nin kısa zamanda karşılaştığı büyük ilgi herkes tarafından bekleniyordu. Tüm bunların yanı sıra evde kullanılan internet ile cep telefonlarından kullanılan interneti tek bir fatura altında toplayan Turkcell, rakiplerine kıyasla hem çok daha kaliteli hem de uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir