× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler [wpdreams_ajaxsearchlite]

Önce https://analytics.twitter.com adresine girip kullanıcı girişi yapmanız gerekiyor. 2. Bu sayfanın ana panelinde son 28 gündür göndermiş olduğunuz tweetleriniz adetini, almış oldukları gösterimi ve cevapları, tıklanma ve etkileşim oranlarını, popülaritesini grafiklerle takip edebilirsiniz.

Twitter organik görüntüleme ne demek?

Yeni organik tweet analizleri Twitter‘da da organik erişim sorunu yaşandığını gösteriyor. Bugün size duyurduğumuz gibi organik tweet‘lerin performansını ölçmeye yarayan analytics hizmetini herkese açan Twitter, bu sayfadan kullanıcıların tweet‘lerin ne kadar görüntülendiğini, etkileşim oranlarını görmesini sağlıyor.

Twitter’da etkileşim nasıl arttırılır?

Twitter’da Etkileşim Artırma Yöntemleri

 1. İçerikler. İçerikler hazırlanırken, kullanıcıların ilgi ve dikkatlerini korumak amacıyla devamlı olarak aynı türden içeriklerin paylaşılmamasına özen gösterilmelidir. …
 2. Yönlendirme. …
 3. Tweet Uzunlukları …
 4. Retweet. …
 5. Hashtag. …
 6. Yorum. …
 7. Görseller.

Twitter etkileşimde bulunma sayısı ne demek?

https://c9650f559db3550bd049215be82f6c31.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.htmlEtkileşimler: Kullanıcıların, bir Tweet ile toplamda kaç kere etkileşime geçtiğini gösterir. Tweet içindeki herhangi bir alana yapılan tıklamaların sayısıdır. … Takipler: Kullanıcıların sizi kaç kez doğrudan Tweet üzerinden takip ettiğini gösterir.

Tweet istatistikleri nedir?

Twitter istatistik, bir diğer adıyla analitik özelliği, Twitter üzerinde yaptığınız çalışmaların verimini ölçümlemenize yardımcı olur. 3. parti yazılımlar üzerinden de Twitter ile ilgili istatistiki veriler elde edebileceğiniz gibi Twitter’ın kendi istatistik aracını da kullanabilirsiniz.

Twitter etkileşim almak ne demek?

Etkileşimler: Kullanıcıların, bir Tweet ile toplamda kaç kere etkileşime geçtiğini gösterir. Tweet içindeki herhangi bir alana yapılan tıklamaların sayısıdır. … Görüntülenmeler: Tweetin, kullanıcılara zaman akışında veya arama sonuçlarında kaç kere sunulduğunu gösterir.

Twitterda izlenen videolar görünür mü?

Bugüne kadar video görüntüleme sayısını platformunda yer vermeyen Twitter , bundan sonra görüntüleme sayılarını gösterecektir. Twitter‘ın Twitter video hesabından duyurulan özellik kullanıcıları daha fazla video paylaşmaya yönlendirir.

Twitter profil tıklamaları ne demek?

Görüntülenmeler: Tweetin, kullanıcılara zaman akışında veya arama sonuçlarında kaç kere sunulduğunu gösterir. … Kullanıcı profili tıklamalarıTweet yazarının ismine, @kullanıcı adına veya profil fotoğrafına yapılan tıklamaların sayısıdır.

Kullanıcıların Tweetle etkileşimde bulunma sayısı ne demek?

Etkileşimler ise kullanıcıların bir tweet‘le etkileşimde bulunduğu toplam sayıyı ifade ediyor. Yani atılan tweet üzerindeki retweet ve favori sayısıtweet‘inize gelen yanıtlar, profil fotoğrafınıza, kullanıcı adınıza ve hatta tweet‘inizin altındaki ‘Aç’ butonuna tıklayanların toplamını bu bölümden öğrenebiliyorsunuz.

Twitter medya etkileşimleri kaydedildi nedir?

Yerleştirilmiş medya tıklamaları: Tweetteki bir fotoğrafın veya videonun görüntülenmesi için yapılan tıklamaların sayısıdır. Etkileşimler: Kullanıcıların, bir Tweet ile toplamda kaç kere etkileşime geçtiğini gösterir. Tweet içindeki herhangi bir alana yapılan tıklamaların sayısıdır.

Twitter’da kimin beğendiğini görmek?

Başkalarının neleri beğendiğini görmek için profillerine gidin:

 1. Twitter uygulamasından (iOS veya Android): Hesabın profiline gidin ve Beğeni öğesine dokunun.
 2. Twitter.com üzerinden: Hesabın profil sayfasına gidin ve Tweet zaman akışının üst kısmındaki Beğeni sekmesine tıklayın.

Twitter ayrıntı tıklamaları ne demek?

Tweet içindeki herhangi bir alana yapılan tıklamaların sayısıdır. Bu tıklamalar Retweetleri, yanıtları, takipleri, beğenileri, bağlantıları, kartları, etiketleri, yerleştirilmiş medyayı, kullanıcı adını, profil fotoğrafını veya Tweet genişletmeyi kapsar.

Twitter gönderilerini kimler gördü?

Twitter‘a kaydolduğunuzda, Tweetleriniz varsayılan olarak herkese açıktır, yani herkes Tweetlerinizi görüntüleyebilir ve onlarla etkileşim kurabilir. Tweetlerinizi korumaya almak isterseniz bunu hesap ayarlarınızda yapabilirsiniz.

Twitter etkileşim nasıl yükseltilir?

Twitter etkileşim artırma taktikleri

 1. Tweetlerinizi çok uzatmayın. …
 2. Link paylaşımlarınızı yapın. …
 3. Farklı içerik türlerinden ve konularından yararlanın. …
 4. Tweetlerinize yorum atanlara yanıt verin. …
 5. Retweetler yapın. …
 6. Farklı paylaşımlara yorumlar yapın. …
 7. Paylaşımlarınıza görseller ekleyin. …
 8. Anketler yapın.

Daha fazla öğe…

Tweet etkinliği ne demek?

Twitter’ın iOS uygulamasına gelen bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar herhangi bir tweetin ayrıntılı görünümünde “Tweet Etkinliğini Görüntüle” yazısına tıklayarak o tweet ile alakalı veriyi görüntüleyebiliyorlar.

Twitterda arama geçmişi nasıl bulunur?

Twitter‘a web üzerinden giriş yaptıysanız:

 1. Zaman akışınızın solundaki ana gezinti menüsünde Daha Fazlaöğesine tıklayın.
 2. Ayarlar ve gizlilik öğesini seçin.
 3. Gizlilik ve güvenlik öğesini seçin.
 4. Kişiselleştirme ve veri öğesini seçin.
 5. Twitter verilerini gör öğesine tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir