× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Andoid uygulamalarda önemli bir yere sahip olan viber, son zamanlarda yüz binlerce kullanıcıya sahip olmuştur. Tüm dünya ile oldukça kolay iletişim sağlamanızda yardımcı olan bu uygulama, sizlerin sahip olması gereken android uygulamaları arasında yer alıyor. Eğer ki Viber nedir ve nasıl kullanılır diyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Viber Nedir?

Rehberinizde yer alan kişiler ile tam entegrasyon uygulayabileceğiniz bir andoid uygulamadır. Bildirim desteği de veren bu program, mesajlarınızı da çıkarma ve ekleyebilme özelliklerine sahiptir. Oyun oynama imkânını bile kullanıcılarına sunması farklı bir özelliği olarak tanımlanabilir. 

Özel ve Açık Sohbetler

Elbette ki viber ile sohbet başlatma oldukça kolay bir işlemdir. Hem gözlemciler ile birlikte sohbet hem de özel olarak sohbet gerçekleştirme imkânına sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra HDmesaj gönderebilme ve çağrı yapma imkânını da kullanıcılarına sunmaktadır.

Dosya Gönderme

Diğer uygulamalardan farklı bir özellik olarak, viber dosya gönderme imkânı da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde, konum paylaşımı, fotoğraf ve video paylaşımı gibi sorunlardan da kurtulacaksınız. Bunların yanı sıra pek çok farklı veriyi de yine arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Andoid mağazası üzerinden kolaylıkla indirip kurabileceğiniz bu uygulama ile gördüğünüz gibi oldukça fazla özelliklere de sahip olarak, hayatınızı daha eğlenceli ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Tüm diğer uygulamalar ve detaylar için, sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir