× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Çin de faaliyet gösteren teknoloji şirketlerinden biri olan Vivo, düzenlediği özel bir lansman da orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefonunu duyurdu. Vivo V20 SE ismi verilen cihaz, tasarımsal yapısının yanı sıra donanımsal özellikleriyle de son derece dikkat çekiyor. Android 10 işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan cihaz, yapay zeka destekli üçlü kamera sistemine sahip. Dilerseniz, donanımsal yapısıyla orta seviyeye hitap eden yeni akıllı telefonu daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Vivo V20 SE Özellikleri

Vivo şirketi tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni akıllı telefon Vivo V20 SE özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olan cihaz, 33W gücünde hızlı şarj desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Peki, tanıtımı yapılan ve fiyatıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

1.      Ekran Özellikleri

6,44 İnç büyüklüğünde son derece ince bir çerçeve yapısına sahip olan cihaz, HDR 10 desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Gorilla Glass 3 korumasına da sahip olan cihazın çözünürlüğü ise Full HD+ olarak açıklandı.

1.      Kamera Özellikleri

Çin de düzenlenen özel bir lansman da tanıtılan yeni akıllı telefon kamera özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Yapay zeka desteğine de sahip olacağı açıklanan yeni akıllı telefon, üçlü kamera sistemiyle (48 MP + 8 MP + 2 MP) birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. F/ 2.0 Diyafram değerine sahip olan ön kameranın çözünürlüğü ise 32 MP olarak açıklandı.

1.      Diğer Özellikler

Snapdragon 665 işlemcisiyle birlikte satışa sunulacak olan yeni akıllı telefon, 8 GB Ram kapasitesiyle de son derece dikkat çekiyor. Donanımsal özellikleri ile orta seviyeye hitap yeni cihazın dahili depolama alanı ise 128 GB olarak duyuruldu.

Tüm bunların yanı sıra standart bir batarya (4.100mAh) kapasitesine sahip olan cihaz, 33W gücünde hızlı şarj desteği ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. 4G Bağlantı teknolojinin de bulunduğu akıllı telefonun işletim sistemi ise Android 10 olarak duyuruldu.

Vivo V20 SE Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Vivo şirketi tarafından düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtılan yeni akıllı telefon Vivo V20 SE fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 288 Dolar fiyat etiketiyle birlikte piyasaya çıkacak olan yeni akıllı telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Resmi çıkış tarihi açıklanmayan ve donanımsal özellikleri ile orta seviyeye hitap eden cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir