× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Whatsapp uygulaması geçmişten günümüze popüler bir kitle tarafından kullanılmakta olup her geçen gün dikkat çekici yenilikleriyle gündemi oluşturmayı başarıyor.Şöyle ki kullanıcılar telefonlarındaki aramayı daha rahat yöneterek iki çağrıyı karşılayabilecektir.Bu uygulama sayesinde istediğiniz kişiyle mesajlaşarak, aramalar yapabilir istediğiniz fotoğrafı ya da iletiyi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda konumunuzu paylaşarak aradığınız arkadaşınızla haberleşme imkanı bulabilirsiniz. Her geçen gün kendini geliştiren bu uygulama sayesinde kullanıcı kitlesi gittikçe artarak çoğunluğa ulaşmayı başarmıştır.En çok indirilen uygulamalar arasında da yerini almayı başarmıştır.

Arama özelliği

Gündem konuları içinde toplu mesaj olarak dikkat çeken whatsapp uygulaması şimdi arama özelliği konusunda teknoloji haberlerinin popüler konusu olmayı başardı.Aynı zamanda karanlık tema özelliği ile birçok kullanıcıya hitap ederek belli bir kitleye ulaştı.Arama özelliği sayesinde kullanıcılar gelmiş olan aramaları bekletme yetkisine sahip olarak ve isteklerine göre yanıt verme yetkisine kavuşacaklardır.Bekleyen  kişi açısından durum ise kişi normal telefon sesi duyarak beklemiş olacaktır.

WhatsappAndroid Sürümü

Arama özelliği sadece WhatsappAndroid sürümünde bulunacaktır. Güncelleme yapıldığı taktirde bu özelliğin kullanılması mümkün hale gelecektir. Güncelleme belli bir süre sonra büyük bir kitleye ulaşması konusunda da birçok fikir var.

Pil çözümü Yeni çıkan bu sürümle beraber Android kullanan kullanıcılar için dert teşkil eden aşırı pil problemi de çözüme ulaşacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir