× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Windows 10 işletim sistemi tüm dünya genelinde en popüler işletim sistemidir. Sürekli güncelleme yapan Windows 10 işletim sistemi, bu güncellemeler ile kullanıcılarına performans ve kullanım açısından iyileştirmeler sunar. Ancak bazen bilgisayarlarda güncelleştirmeler sorunlara yol açabilir ve bu durumda kullanıcılar Windows 10 güncelleme geri alma işlemi yapmak durumunda kalabilir.

Kullanıcılar, Windows 10 güncellemelerini geri alarak eski sürüme geçiş yaparak eski düzende işletim sistemini kullanmaya devam edebilirler. Kullanıcıların Windows 10 güncellemesini geri almak için birkaç adımı izlemeleri gerekir.

Windows 10 Güncelleme Geri Alma Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda Windows 10 güncelleme geri alma işlemi yapabilmek için öncelikle bilgisayarın fişi prize takılı olmalıdır. Bilgisayarın fişini prize taktıktan sonra şu adımlar izlenmelidir;

Daha sonrasında ise kullanıcı ekrandaki talimatları takip ederek geri alma işlemi tamamlanır. Bu adımlar sırası ile uygulandıktan sonra bilgisayar yeniden başlatıldığında geri alınan Windows 10 sürümü ile çalışmaya başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir