× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

WordPress için En İyi Duyuru Eklentileri

 1. Easy Notification Bar
  WordPress temanıza yeni bir bölüm eklemek ister misiniz? En iyi duruyu eklentileri arasında bu eklenti, özel bildirim çubuğu oluşturmanıza olanak sağlıyor. Üstelik bildirim çubuğunuza bir de kendinize ait buton ekleyebilir ve butona isim girebilirsiniz.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri
Sattığınız bir ürünü öne çıkarmak isterseniz ya da öne çıkan bir yayınızı göstermeniz açısından son derece güzel bir uygulama. Easy Notification Bar, WordPress 5.2.0’da sunulan yeni “wp_body_open” özelliğini kullanarak, herhangi bir temayla senkronize şekilde çalışmasna olanak sağlıyor.

Diğer sabit duyuru eklentilerinie karşın, bu eklenti sitenizde bulunan ana bildirim çubuğuna benzer br işleve sahip. Bu sayede sayfayı aşağı kaydırdığınızda hala görünür şekilde kalabilir.

 1. Hello Bar
  Ziyaretçilerin %98’i aradığı özelliği bulamadığı için doğrudan sitenizden çıkmayı tercih ediyor. Bu da bir şekilde vaktinizi, paranızı ve trafik artırma çabalarını boşa çıkarıyor. Müşteri ağı oluşturmak, e-posta listenizi büyütmek, ardından sosyal medyanızı oluşturmak ve gelirinizi artırmak için en iyi duyuru eklentisi Hello Bar oluyor.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri
Hello Bar’ı kullanan 500.000’den fazla dijital pazarlamacı, girişimci ve blog yazarı var. Üstelik en iyi referansı kendi yapımcısı oluyor Forbes En iyi 10 Dijital Pazarlamacı listesindeki Neil Patel tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca kullanımı son derecede kolaydır.

Neil Patel ve ekibi neredeyse on yıl boyunca açılır reklam stratejilerini mükemmelleştirerek, Hello Bar’ı sektördeki en eski ve en güvenilir duyuru eklentisi haline getirdi. Çevrimiçi pazarlamacılar tarafından oluşturulmuş ve çevrimiçi pazarlamacılara yönelik olan Hello Bar, yalnızca açılır araçlar sunmaz, aynı zamanda hem yazılımı hem de sonuçları görmeniz için size bilgi vermek için süreç eğitimleri sunar.

 1. WPFront Notification Bar
  WPFront biraz daha sezgisel olarak geliştirilen bir duruyu eklentisidir. Ayrıca ücretsiz bir bildirim çubuğu eklentisi arıyorsanız, en iyi seçeneklerden birisi olmaktadır. WPFront Notification Bar eklentisi, kalıcı, kaydırma ofseti olan, çubuk yüksekliği ayarlamalı, otomatik kapanma, mesaj, düğme eylemi (link veya Javascript) ve daha fazlası için seçenekler içeren kendi paneline sahiptir.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri
Ayrıca benzersiz bir özelliği de var. Bildirim çubuklarınızın görüntülenmesi için tarih belirleme ve kullanıcı rollerini seçme özelliğine sahip olacaksınız. Bu da oturum açmış olan aboneler (veya yazarlarınız için) sınırlı süreli tanıtımlar oluşturmanıza olanak sağlayacak. Şayet bu tür özel duyurularını paylaşmak istiyorsanız, en iyi WordPress eklentileri arasında WPFrontmükemmel bir seçenektir.

 1. WP Notification Bars
  En iyi WordPress duyuru eklentileri arasında WP Notification Bars eklentisi, WordPress destekli siteniz için bir bildirim çubuğu oluşturmanın basit bir yolunu sunar. Sitenize özel metinler ve butonlardan oluşan sınırsız sayıda duyuru paneli ekleyebilirsiniz.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri
Ayrıca bildirim çubuğunu belirli sayfalarda veya yazılarınızda, Google veya Facebook ziyaretçilerine gösterme ayarları da mevcuttur. Aynı zamanda en iyi seçeneklerden birisi olarak trafik kaynaklarına uygun olarak farklı bildirimler sunmanız da mümkün. Özel arka plan, metin ve buton renkleri için renk seçicileri de bulunmaktadır.

 1. Top Bar
  Web sitenize bir duyuru paneli eklemenin en kolay yolu. Bu eklenti web sitenizin en üstüne basit ve temiz bir bildirim çubuğu ekleyerek ziyaretçilerinize iletmek istediklerinizi iletmenize olanak sağlar. Ayrıca özelleştirilebilir arayüzü sayesinde çekici duyurular yapmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca tamamen ücretsizdir.

En İyi WordPress Duyuru Eklentileri
Kendi paneli sayesinde site ziyaretçilerinize mesajlar ve bağlantılar göstermek için kendi üst çubuğunuzu tasarlayabilirsiniz. Renginizi, kaydırmadaki görünürlüğü, mesajı ve buton metnini belirleyebilirsiniz. Gelişmiş seçenekler için kullanılabilen bir Pro sürümü var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir