× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Merhabalar arkadaşlar, bugün sizler için denemiş olduğum WordPress Film botundan bahsetmek istiyorum. Film sitesi açmak isteyenlerin kesinlikle okuması gereken bir yazı olduğunu düşünüyorum. Bu uygulamayla beraber kullanmış olduğunuz tüm programları çöpe atacaksınız. Bu eklenti sayesinde dakikalar içinde onlarca filmi sitenize yükleyebileceksiniz.

WordPress Film Botu Nedir?

WordPress Film Botu, film sitesi açmış veya açacak olanların işini kolaylaştıracak bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde onlarca filmi dakikalar içinde sitenize yükleyebiliyorsunuz.

WordPress Film Botu Nasıl Aktif Edilir?

Aşağıda vermiş olduğum linkten WordPress Film Botunu indiriyorsunuz. Daha sonrasında ister WordPress, isterseniz de Filezilla programı ile web sitenize bağlanıp wp content / plugins klasörünü bulup verdiğim dosyayı içerisine atınız. Daha sonra kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından wordpress wp-admin sekmesine gelin. Eklentiler bölümünden bu eklentiyi aktifleştirin ve sonrasında uygulamanın sayfasına giderek film çekmeye/eklemeye başlayabilirsiniz.

WordPress Film Botu İndir (Güncel)

Film Botunu indirmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bana iletişim veya yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

YANDEX.DİSK İNDİR

diğer botlar için https://www.phpscripttr.com/ucretsiz-wordpress-film-botu-indir-super-bot-v1-3/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir