× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Web siteniz için iyi bir YouTube video galerisi eklentisi mi arıyorsunuz?

Varsayılan olarak, blog yayınınıza bir YouTube videosu eklemek video URL’sini kopyalamak kadar kolaydır.

Ancak, tek bir sayfaya veya yayına birden fazla video eklemek istediğinizde, bunları bir galeri şeklinde düzenlemek isteyebilirsiniz. İşte burada bir WordPress video galerisi eklentisi devreye giriyor. Bu eklentiler , tek bir kod satırı yazmadan ve yükleme hızından ödün vermeden videolarınızı düzgün bir şekilde galeri şeklinde görüntülemenize yardımcı olur .

Bu makalede, birkaç dakika içinde sitenize güzel video galerileri eklemenizi sağlayacak en iyi WordPress YouTube Galerisi eklentilerini listeledik. Aşağıda listelenen tüm eklentilerin kullanımı son derece kolaydır ve harika özellikler sunar.

1. Envira Gallery

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

Envira Gallery , YouTube videolarınızı bir galeri formunda görüntülemenizi sağlayan en popüler resim ve video galerisi eklentilerinden biridir. Sağlam bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir, bu da bir WordPress galerisi oluşturmanızı kolaylaştırır. Önceden oluşturulmuş şablonları ile galerilerinizi hızla özelleştirebilir ve onlara hak ettiği mükemmel görünümü verebilirsiniz.

Galerilerinizi daha ilgi çekici hale getirmek için slayt gösterisi seçeneğini ekleyebilir veya tam ekran ışık kutusu modunu etkinleştirebilirsiniz. Envira ile YouTube, Vimeo, Wistia vb. Videoları gömmek çok kolaydır. Kullanıcılarınızın videolarınızı sosyal medyada aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilmesi için bir paylaş düğmesi de ekleyebilirsiniz. Diğer birçok şaşırtıcı özelliğe sahip Envira, gidebileceğiniz en iyi seçeneklerden biridir.

2. uTubeVideo Gallery

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

uTubeVideo Gallery , YouTube videolarınızı doğrudan WordPress sitenizde bir galeri şeklinde eklemenizi sağlayan başka bir harika WordPress YouTube eklentisidir.

Eklentinin videolarınızı özelleştirmeniz için birkaç seçeneği vardır. Örneğin, kullanıcılarınızın videoların ne zaman bitmek üzere olduğunu bilmesi için bir ilerleme çubuğu ekleyebilir, videolarınızın başlangıç ​​çözünürlüğünü ekleyebilir, video oynatıcının boyutunu ayarlayabilir vb. Eklenti, YouTube ve Vimeo. Bu nedenle, bu iki platformdan videolar gömmek kolaydır.

3. YourChannel

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

YourChannel , kullanıcılarınızın doğrudan web sitenizden YouTube videolarınızı izlemesini sağlayan başka bir parlak WordPress YouTube galeri eklentisidir. Tek yapmanız gereken YouTube kullanıcı adınızı ve kanal kimliğinizi girmek ve web sitenizde anında bir video galerisi oluşturacak. Videolarınızı yayınınızda veya bir ışık kutusu şeklinde oynatabilirsiniz.

Videolarınızı daha çekici hale getirmek için sunduğu 7 güzel küçük resimden birini kullanın. İsterseniz yumuşak bir geçiş seçeneği de ekleyebilirsiniz. Eklenti çeviriye hazırdır ve RTL’yi de destekler. Önbellek sistemi videolarınızın daha hızlı yüklenmesine yardımcı olur, böylece web sitenizin performansından ödün vermek zorunda kalmazsınız.

4. Youtube Gallery

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

YouTube Gallery, tüm YouTube videolarınızı doğrudan web sitenizde bir ızgara veya galeri şeklinde görüntülemenizi sağlayan başka bir şaşırtıcı YouTube galeri eklentisidir. Bu videoları eklemek için herhangi bir şey yapmanız gerekmez. YouTube video kimliğinizi girmeniz yeterlidir, video sayfası sizin için otomatik olarak oluşturulur. Daha sonra video küçük resim boyutları üzerinde de çalışabilirsiniz. Örneğin, varsayılan 16: 9 oranı yerine 4: 3 oranı ayarlayabilirsiniz.

Videolarınızı bir ızgara biçiminde görüntülüyorsanız, en fazla 4 farklı sütun ekleyebilirsiniz. Her sayfada 8 video gösterilir, ancak görüntülenen video sayısını da ayarlayabilirsiniz. Eklenti duyarlı, yani web siteniz masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda iyi çalışıyor. Galeriniz bir telefonda görüntüleniyorsa, küçük resim gezinme yerine iki büyük boyutta Önceki ve Sonraki simgeleri kullanılır.

5. Photo Gallery By 10Web

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

Fotoğraf Galerisi ile fotoğraf galerilerinizde saatlerce çalışmanıza gerek kalmaz. Birkaç dakika içinde resimlerinizin ve videolarınızın güzel ve mobil bir duyarlı galerisine sahip olabilirsiniz. Bu galeriler cihazlar arasında çarpıcı görünüyor, böylece görünümü hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Fotoğraf Galerisi, e-Ticaret eklentileri ve PayPal ve Stripe gibi ödeme ağ geçitleriyle entegre edilmiştir. Bu, isterseniz videolarınızı içinden ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmanızı kolaylaştırır. Ayrıca galerilerinizin tasarımı üzerinde tam esnekliğe sahip olursunuz. Tüm özelleştirme seçenekleriyle tam istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz.

6. Video Gallery – YouTube Gallery

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

Video Galerisi , tek bir kod satırı yazmadan video galerisi oluşturmanızı kolaylaştıran başka bir şaşırtıcı WordPress YouTube video galerisi eklentisidir. Videolarınızı düzgün ve net bir şekilde görüntülemek istiyorsanız, Video Galerisi ihtiyacınız olan eklentidir. Galerilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir editör sunar. Ayrıca 9 farklı galeri düzeninden seçim yapma, fareyle üzerine gelme efektleri ekleme, yakınlaştırma özelliğini ekleme ve daha fazlasını yapma seçeneğiniz de var.

Eklentinin Vimeo, YouTube, Wistia ve MP4 için yerleşik desteği vardır. Gereksinimlerinize bağlı olarak, videolarınızı bu platformlardan herhangi birinden kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca açıklama metni rengini, boyutunu ve hizalamasını da kontrol edebilirsiniz.

7. WP YouTube Gallery

2020'nin En İyi 7 WordPress YouTube Video Galeri Eklentileri

WP YouTube ile birkaç dakika içinde en çekici video galerilerinden bazılarını oluşturabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bir başlık eklemenizi ve içerik sınırını tanımlamanızı sağlar. Başlığınızı gizleme, ilgili videoları devre dışı bırakma ve daha fazlasını yapma seçeneğiniz bile var.

İşte bu kadar. Bunlar kesinlikle denemeniz gereken en iyi WordPress YouTube video galerisi eklentilerinden bazıları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir