× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Yan Sanayi Ekran Zararları; Yan sanayi ekran hasarları hakkında konuşalım. Ne yazık ki, alt Sanayi ekranları teknik hizmetler arasında en fazla kullanılan ekran türleri arasındadır. Bu parçalar pek çok problemle beraber gelir.

Yan Sanayi Ekran Zararları; Yan sanayi ekran hasarları hakkında konuşalım. Ne yazık ki, alt Sanayi ekranları teknik hizmetler arasında en fazla kullanılan ekran türleri arasındadır. Bu parçalar pek çok problemle beraber gelir.

Yan Sanayi Ekran Taktırmak

Bir alt endüstri ekranının takılması asla önerilmez. Çünkü bunlar “yanıp sönen” veya “made in China”olarak isimlendirilen ekran türleri. Tüm ekranlar şimdi Çin’den gelse de, ucuz üretilen mallar için kullanılan terim hala geçerli. Bunlar, düşük nitelikli malzemeler, zayıf dayanım, zayıf renk kalitesi ve belki de en önemlisi, yüksek şarj tüketimi ile kombine edilen ürünlerdir. Cep Hastanesi olarak, alt endüstri ekranlarını çok zararlı buluyoruz.

Yan Sanayi Ekran Sorunları

Çünkü başlangıçta uygun görünse de, uzun sürede size daha fazla para harcıyor. iPhone tedarikçi Sanayi Ekran Sorunları ile doludur. Cihaz torbaya taşındığında, çok kolay çizilir. Bu ekranlar aniden çalışmayı durdurabilir. Bunu arkasında herhangi bir işaret bırakmadan yaparlar. Yanıp sönen iPhone ekran problemleri olan kullanıcıların ilgisi yoktur. Çünkü garanti edilmeyen bu parçalar yalnızca başarısız olduktan sonra atılabilir.

Yan Sanayi Ekran Zararları

Orjinal Ekran ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Cep telefonları nerdeyse sağlıktan yasaya, iş uygulamalarından bankacılık işlemlerine kadar hayatımızda vazgeçilmezdir. Doğal olarak, telefonların ellerimizden düşmemesi normaldir. Sosyal medya uygulamalarının bu ihtiyaç üzerine yaygın olarak kullanıldığını düşünürsek, bunun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Yani bugün, telefonların %99’unun dokunmatik ekranı var. Tam bir LCD parçadan oluşan cep telefonu ekranları, darbe ve düşme sonucu kolayca kırılabilir. Ekranı göstermeyen bir telefon çok iyi çalışmıyor, ancak onarım tarafında sıkıntılar kırılmaya başlıyor.

Telefon Ekran Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telefon ekranı onarımı, şirkete ve onarım işlemini gerçekleştiren kişiye göre hem fiyat hem de kalite açısından büyük farklılıklar gösteren bir konudur. Her şeyden önce, görüntüde görülmüş olduğu gibi kırık veya kırık ekrana diş macunu uygularsanız, hiçbir değişiklik olmayacağına özen gösterilmelidir., ekranınızı daha iyi değil bir duruma bile koyabilirsiniz, bu nedenle emin olmadığınız bilgileri asla uygulamayın. Akıllı telefon ekranları, en çok enerjiyi tüketen ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği cihazların en önemli parçalarından birisidir. Ekran başarısız olursa, cihaz nerdeyse bütünüyle işlevsiz hale gelir ve kullanıcı bir kurban olur. Ekran kırılması durumunda, kullanıcılar yeni cihazlar satın alır veya kırık monitörü onarır. Bugün kırık telefon ekranın onarımı ile alakalı önemli bilgileri paylaşacağız. Her şeyden önce, ekranların yapısı hakkında konuşmak istiyoruz, böylelikle kırılmaya ve onarım işlemlerine sebep olan durumları daha iyi açıklayabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir