× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Arkadaşlar elimden geldiğince şuanda aktif olarak kullanılmakta olan beğeni, izleme, abone kazanmak için kullanılabilecek ücretsiz en iyi sitelerin bir listesini yapıp sizlerle paylaşmak istedim. Addmefast kredisi satarken oldukça fazla kişiden benzeri siteler hakkında bilgi istediklerine dair özel mesaj aldım bu nedenle bu konuyu sizlerle paylaşmaya karar verdim. Hiçbir linkte referans bulunmamakta, siz de bunlar dışında bildiğiniz başarılı site varsa paylaşırsanız kendimce yorumlayarak sıralamaya katmaya çalışırım. Yukarıdaki konu dışında hiçbir ticari amaç gütmüyorum sıralamaları elimden geldiğince objektif olarak sunmaya çalışıyorum. Parantez içindeki sayılar gerekli krediyi ayırdığınız takdirde gün içinde elde edilebilecek yaklaşık izlenme sayısıdır. Yorumlarınızı bekliyorum…

1. Addmefast: Addmefast.com (500-1000+ görüntüleme günlük ya da 500+ beğeni)
Youtube video beğenisi için açık ara en iyi site olduğunu düşünüyorum, bunun yanında izleme ve abone kasmanız da mümkün. Youtube dışında da birçok farklı seçenek bulunuyor. Karşılaştırıldığında kötü yanı tüm krediyi manuel olarak kazanmanız gerekiyor, otomatik kazanmak için gerekli botlar her gün engelleniyor. Her gün bir başkası türetiliyor.

2. Likeall: Likeall.org (1000+ görüntüleme günlük)
Objektif olacağım demiştim; ancak bir süredir kendi servisimi açmak gibi bir düşüncem vardı, bu düşüncemi aramızdan bir arkadaşın gerçekleştirmiş olması beni çok mutlu etti. En azından şu işlerin parası yurt içinde kalabilsin, ne gereği var yurt dışı üzerinden Türkiye için hiti satın almaya. Şuan için yurt dışındaki rakipleriyle rekabet edecek düzeyde değil yurt dışı hiti göz önünde bulundurulduğunda; ancak Türkiyeden gelen hit için gerçekten şubat ayında kurulmuş olmasına karşın yerini sağlamlaştırdı. Kendilerine başarılar diliyorum ve kesinlikle denemenizi öneriyorum. (Sitenin sahibinin Türk olduğu benim yorumum sadece, en azından içinde Türkler çok diyelim geçelim. Kupon kodu isteyenler için buraya tıklayınız.)

3. Hitleap: Hitleap.com (1000-1250+ görüntüleme günlük)
Sadece youtube izlemesi sağlayan bu sitede kazanmak ve kazandırmak gerçekten çok kolay. Aynı anda birden fazla pencere açarak ya da yazılımlarını indirip daha fazla kazanmanız mümkün.

4. Vagex: Vagex.com (1500-2200+ görüntüleme günlük)
Bu site de birçok servis sunuyor, bunların içinde yorum, beğeni, görüntüleme, abone sağlamak da bulunuyor. Otomatik kazanç sistemi bulunduğundan, bilgisayarınız sizin için kredi kazanabiliyor. Manuel işlem gerçekleştirmeniz gerekmiyor.

5. U2BViews: U2bviews.com (1500-2500+ görüntüleme günlük)
Az kredi ile hızlı görüntüleme sağlıyorlar. 1000 kredi için yaklaşık 4-5000 görüntüleme almanız mümkün. Burada sorun otomatik yazılımlarla bile olsa kolay kolay kredi kazanmanız mümkün değil.

6. Enhanceviews: Enhanceviews.com (500-1000+ görüntüleme günlük)
Seçenekleri en gelişmiş site. Beğeniler, görüntüleme, yorumlar… Her şey mevcut yorumları kendinizin ayarlaması bile mümkün. Ancak dünya çapında kullanım miktarı diğerlerine göre biraz az diyebilirim.

7. Youlikehits: Youlikehits.com (çok değişken)
Yurtdışında çok yaygın kullanılan bu sistemde net bir görüntüleme sayısı belirtmek zor (yaygın kullanılmasının bir nedeni botlarının oldukça yaygın olması); ancak 5000 görüntülemeye kadar çıkmak mümkün. Sistem olarak addmefast’in sistemine benziyor demek yanlış olmaz, denemeye değer.

8.Shareyoutubevideos: Shareyoutubevideos.com (1500-2200+ görüntüleme günlük)
Bu sitede yazılımı indir ve rahatına bak cinsinden. 6 saat için 150 kredi gibi saçma bir limiti var ücretsiz kullanıcılar için. Ancak şu da bir gerçek 100 kredi ile 300 görüntülemeye kadar almanız mümkün.

9. Websyndic: Websyndic.com (4000-5000+ görüntüleme günlük)
Yazılım indirilmeden browser’da auto-surfer aracılığı ile görüntülemeler yapılabiliyor ve kredi kazanılıyor. Sıkıntı şu ki yurtdışında bu siteden çok çekeni gördüm, bir iki saniye içinde görüntüleme yapılıp bir başka sayfaya geçiliyor, bu da biraz kullanıcıları tedirgin yapıyor. Bunun nedeniyle kapatıldığını söyleyen kanal sahipleri mevcut; ancak diğerlerine oranla çok daha fazla görüntülemeye ulaşmak mümkün. Risk budur.

10. LinkCollider: LinkCollider.com (1500-2000+ görüntüleme günlük)
Hitleap benzeri bir site diyebiliriz, manuel ya da otomatik olarak kredi kazanmak söz konusu. Her gün 1000 kredi sahibi oluyorsunuz; kısaca sahipleri biz daha çok sürümden kazanalım modundalar; ancak pek çok hata ile karşılaştığım oldu.

11. EmpireViews: EmpireViews.com (1000-1500+ görüntüleme günlük)
Görüntülemeleri gerçekten çok hızlı kazanabileceğiniz bir site, kredi kazanma seçeneği mevcut, firefox eklentisi ile bir süre kullandım bu servisi de, otomatik kredi kazanmanız mümkün; ancak hakkında olumsuz yorumlar da mevcut yabancı forumlarda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir