× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler
https://www.youtube.com/watch?v=F-zLc252qH4

Youtube video indirme programsızbir yöntemle kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Youtube üzerinden yayımlanan videoların yüklenmesi için çok değişik yöntemler vardır. Bu yöntemlerin uygulanması sonucunda videolar sorunsuz bir şekilde indirilmektedir. Video indirme yöntemleri arasında programlı yöntemlerin yanı sıra program kullanmadan uygulanan usuller de bulunmaktadır.

Youtube videolarını kısa sürede indirmenin en kolay yolu, doğru internet sitelerini tercih etmektir. Doğru video indirme siteleri tercih edildiğinde, Youtube videosunun linkini kullanarak video indirmek mümkündür. Üstelik bazı video indirme sitelerinde videonun kalitesini belirleme seçeneği de bulunmaktadır. Bunun dışında, videoyu indirmek isteyen kişinin tercih ettiği format da yine seçenekler arasında yer almaktadır.

Youtube Video İndirme Programsız Nasıl Yüklenir? Youtube Video Nasıl İndirilir?

Youtube video nasıl İNDİRİLİR sorusu, Youtube video indirme programsız bir şekilde nasıl yapılır doğrultusunda açıklanacaktır. Çünkü youtube video indirme program için hem ücret söz konusu olabilmekte hem de pek çok kişi bilmediği uygulamaları cihazlarına indirmekten pek mutlu olmamaktadır. Youtube üzerinde yer alan videoların indirilmesi için https://ytvideoindir.com/ sitesi kullanılabilmektedir. Sitenin kullanımı oldukça basite indirgenmiştir. Sitenin sahip olduğu basit arayüz sayesinde istenen videonun indirilmesi oldukça pratik olmaktadır.

Siteye giriş yaptıktan sonra arama alanına Youtube video linki yapıştırılmalıdır. Link yapıştırıldıktan sonra indirme işlemi için farklı seçenekler ortaya çıkmaktadır. Herhangi bir videonun indirilmesi için 4 farklı kalitede indirme seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca beşinci bir seçenek olarak videonun yalnızca sesini indirmek de mümkündür. Görüntü kalitesi olarak videolar için; 360p, 480p, 720p ve 1080p opsiyonları bulunmaktadır. Videolar, mp4 uzantısı şeklinde indirilebilmektedir. Ses dosyası da mp3 şeklinde yüklenmektedir. Bu da YouTube video indir mp3 hizmeti arayanlara büyük anlamda kolaylık sağlamaktadır.

Youtube Kanaldan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

YouTube kanaldan video indirmeişlemi için bilgisayar üzerinden Youtube’da oturum açılmalıdır. Sonrasında Youtube Studio seçilmelidir. Sol tarafta bulunan alandan Videolar sekmesi tıklanmalıdır. Yükleme yapılması istenen videonun üzerine gelinmelidir. Video üzerine gelindiğinde Menü seçilmeli ve ardından İndir seçeneği tıklanmalıdır. İşlemi gerçekleştirmek bu kadar kısadır. YouTube video downloadişlemleri kanaldan video indirme işlemlerinden farklıdır.

Video İndirme Programı Arayanlara Hangisi Önerilebilir?

Youtube video indirme programsızolarak indirmek yerine Video indirme programıarayanlara da tavsiyeler verilebilir. İşlem için 4K Video Downloader uygulaması oldukça etkilidir. Uygulamayı kullanarak farklı platformlar üzerinden de video indirme işlemi yapılabilmektedir. Facebook video indirişlemleri için de oldukça kullanışlı bir programdır.4K Downloader,Rusya merkezli olan bir yazılım şirketi tarafından üretilmiştir.

Uygulamanın dünya genelinde çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. İnternet sitesinden indirilen YouTube video indirme programı .exe dosyası şeklinde yaklaşık olarak 78 MB büyüklüğündedir. Uygulama kullanıldığında YouTube video indir 18 işlemleri de yapılabilmektedir. Yani uygulamanın uygunsuz videolar için arama engeli koyma gibi bir özelliği bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir