× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Eğer mevcut bir Google AdSense hesabınıza erişim sorununuz varsa veya başka bir sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Google AdSense Destek İletişimi: AdSense hesabınıza erişim sorunlarınızı çözmek için Google AdSense Destek ekibi ile iletişime geçin. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz:
    • AdSense hesabınıza giriş yapmaya çalışın.
    • Giriş yapmaya çalışırken sorunlarla karşılaştıysanız, hesap kurtarma seçeneklerini kullanmayı deneyin.
    • Hesap kurtarma seçenekleri işe yaramazsa, Google AdSense Destek sayfasına gidin ve iletişim seçeneklerini bulun. Genellikle e-posta veya destek formu gibi iletişim seçenekleri sunarlar.
  2. Kimlik Doğrulama: Google, AdSense hesaplarınızın güvenliği için bazen kimlik doğrulama süreçleri uygular. Bu nedenle, kimlik doğrulama gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun. Özellikle e-posta adresinizin doğruluğundan ve hesap bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun.
  3. Hesap Aktivasyonu: AdSense hesabınızın yeni olup olmadığını kontrol edin ve gereken tüm adımları tamamladığınızdan emin olun. Hesabınızı tam olarak aktive etmek için gereken tüm adımları tamamladığınızdan emin olun.
  4. Hesap Geçmişi: Hesabınızın geçmişini kontrol edin ve varsa herhangi bir ihlal veya uyarıya dikkat edin. Hesapta ihlal veya uyarı varsa, bu sorunların çözülmesi gerekebilir.

Eğer bu adımlar sorununuzu çözmezse, Google AdSense Destek ekibi ile iletişim kurarak sorununuzu daha fazla açıklayın ve yardım isteyin. Google AdSense Destek ekibi size özel bir destek sağlayabilir ve sorununuzu çözmek için size yönlendirmelerde bulunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir