Dolar Kazandıran Web Siteleri

 Dolar Kazandıran  Web Siteleri

İnternetin ticari yüzü olan para kazandıran işler konusu her geçen gün daha da fazla insanın aradığı ve ihtiyaç duyduğu bir sektör haline geldi. 2020 yılında artık internet ve teknolojinin geldiği seviye itibariyle; para kazandıran uygulamalar, para kazandıran siteler ve para kazandıran oyunlar gibi bir çok alanda gelir sağlayan insanlar mevcut. Gelişen bu dünya düzeninde artık bir iki tıklama ile oturduğunuz yerden Amerika’da bulunan bir web sitesi aracılığıyla kazanç sağlayabilirsiniz. Çünkü artık insanlar ek gelir elde etmek adına bu tarzda hem pratik hem de yapımı kolay işlere yoğunlaşmış durumdalar. Hal böyle olunca ekonomik anlamda ek gelir elde edip, masrafları bu ek gelirle karşılamak isteyen insanlar her geçen gün artıyor. Bu insanlar genellikle fazla zaman ayırmayacak ve verdiği emek kadar gelir elde edebilecek işlere yöneliyorlar. Bu yazıda dolar cinsinden ek gelir elde etmenin halini anlatacağız.

1)     ClixSense (ySense) Web Sitesi

ClixSense; insanların genelde anket için ziyaret ettikleri, Amerikan kuruluşu olan bir web kazanç sitesidir. Ancak sadece anket ile sınırlı bir web sitesi değildir. Site içinde kullanıcılara sunulan video izleme, görev yapma, firmaların verdiği görevleri yerine getirme gibi bir çok kazanç seçeneği de mevcut. 2007 yılından hizmet veren ve Amerika’da herkesin bildiği ySense web kazanç sitesinin bir alt kuruluşudur. Amerika’da para kazandıran işler dendiği zaman ilk akla gelen sitelerdendir. Bugün itibariyle 7 milyondan fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. 2007’den bu yana kullanıcılarına sürekli ödeme yapan nadir sitelerdendir. Burada ister bir oyun oynayarak, isterseniz de bir sosyal medya gönderisini beğenerek dolar kazanabilirsiniz. Teklif başı değişen görev ücretleri sayesinde gün içinde sadece bir kaç saatinizi ayırarak hatrı sayılır gelirlere ulaşmak oldukça kolay. ClixSense, köklü bir kuruluştur ve tüm dünyadan kullanıcı kabul eder. Ödeme kısmında ise en kolay ve sorunsuz ödemeyi yine ClixSense yapar. Site uluslararası ödeme yöntemlerini aktif şekilde kullanır. Kullanıcıların bakiyelerini dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar 1 – 2 gün içerisinde hesaplarına geçirir. Ayrıca her davet edilen kullanıcı başına komisyon öder ve referans olduğunuz kullanıcının yaptığı her görevden ekstra olarak komisyon ödemesi yapar. Kazançları ister nakit, ister kripto para, isterseniz de hediye çeki veya market kredisi olarak da öder. Bu anlamda da çok güvenilirdir. Para kazandıran işler kategorisinde bu imajıyla en kullanışlı, verimli ve akla yatan bir seçenektir.

2)     Bc.vc Web Sitesi

Bu site link kısaltma hizmeti veren ve kullanıcılara kazanç sağlayan bir web kazanç sitesidir. Kullanımı oldukça kolaydır. Az bir teknolojik bilgiye veya bir kaç saatlik video eğitimi ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir servistir. Sitede belirtilen uzun linkleri kısaltarak dolar bazında kazanç sağlayabilirsiniz.Para kazandıran işler bazında mantıklı bir seçimdir. Günde bir kaç saat zaman ayırarak ay bazında ek gelir olarak güzel kazançlar elde edilebilir. Bu tarz web sitelerinde genellikle kurulduğu ülkedeki insanlar kazançları düşük bulduğu için rağbet göstermezler. Ancak Türkiye gibi dolar kurunun bu derece yüksek olduğu bir ülkede web kazanç sitelerine rağbet bir hayli fazladır. Bu nedenle aslında 5 dolar kazandığınızda bu 30 liradan fazla bir tutara tekamül etmektedir. Site uluslararası ödeme yöntemlerini aktif olarak kullanır. Her cuma ödeme yapmasıyla bilinir. Ödeme alan ve memnun kalan kullanıcı sayısı da bir hayli fazladır.

3)     Ojooo Web Sitesi

Bu site bir reklama tıkla – kazan web sitesidir.Para kazandıran işler konusunda bu yöntem oldukça basit olarak bilinir. İnternet dünyasına her geçen gün eklenen milyonlarca reklam vardır. Ancak bu reklamları görebilen kullanıcı sayısına ulaşmak bir hayli zordur. Ojooo bu noktada reklam verenlere kolaylık sağlıyor. Belirtilen reklamlara tıklama başına kullanıcılarına ödeme yapıyor. Siteye kayıt olmak oldukça basit. Kayıt olduktan sonra sitenin sizi yönlendirdiği reklamlara tıklayıp, gelir elde etmeniz mümkün. Günde bir kaç saat ayırarak bu tarz bir web – kazanç sitesinde ek gelir edebilirsiniz. Site Almanya merkezli kurulmuş olmasına rağmen dolar ödemesi yapıyor. Tüm dünyaya hizmet veriyor. Dünyanın her yerinden kabul ettiği kullanıcılara ülke farketmeksizin ödemeleri sorunsuz yapıyor. Para kazandıran işler kategorisinde güven veriyor.Çünkü uluslararası ödeme yöntemlerini kullanıyor. Bu bağlamda basit ve anlaşılır, kullanımı kolay olan bu web sitesini de yine ek gelir elde etmek amacıyla kullanabilirsiniz.

4)     Paidverts Web Sitesi

Paidverts; yine bir reklam tıklama yoluyla para kazandıran web – kazanç sitesidir. Ancak bir fark vardır. Bu alanda Paidverts açık ara lider konumdadır. Siteye kayıt olduktan sonra karşınıza çıkan reklamlara tıklayarak kazanç elde etmek mümkündür. 2014 yılında kurulan ve hala düzenli olarak ödeme yaparak varlığını devam ettiren nadir sitelerdendir. Site içerisinde kayıtlı kullanıcılar, Paidverts’in  kendi geliştirdiği bir sistemle kazanç sağlama düzenini oluşturmuşlardır. BAP denilen puan sistemi kullanıcıların kazanç miktarlarını belirliyor. BAP puanı yüksek olan kullanıcılara sunulan reklam teklifleri, para kazandıran işler alanında adaletli bir sisteme sahip olduğunu gösteriyor. Siteye fazla zaman ayırıp, tıklama sayısını arttıran kullanıcılar, BAP puanlarını yükseltiyor ve her tıklama başına daha fazla kazanç sağlayabiliyor. Her tıklamanın ücreti değişkenlik gösteriyor. Site yabancı kökenli olsa da tüm dünyadan kullanıcı kabul ediyor. Bu kullanıcılara yani dünyanın her yerine uluslararası ödeme araçlarını kullanarak ödeme yapıyor. Belirli limitlere ulaşan kullanıcılar, kazançlarını kolaylıkla çekebiliyor. Uzun yıllardır hizmet veren Paidverts, kurulduğu yıldan beri kullanıcılarına 30 milyon doların üzerinde bir ödeme yapmıştır. Kullanımı oldukça kolaydır. Ödeme anlamında kullanıcılara ve kullanıcı bakiyelerine sadıktırlar.Para kazandıran işler konusunda kesinlikle denenmesi gereken bir web – kazanç sitesidir.

5)     Amazon (DropShipping)

Amazon; Amerika merkezli bir e-ticaret sitesidir. Son yıllarda ülkemizde de yaygın ve bilinen bir terim haline gelen “dropshipping” tanımı ile kullanıcılarına kazanç sağlama yolunu açmıştır. Dropshipping aslında her insanın yapabileceği ve kolay, anlaşılır olmasının yanı sıra kazançlı bir sistemdir. E-ticaret denince hemen herkesin aklına gelen ürün, depo veya dükkana ihtiyaç olduğu gelir. Ancak dropshipping ile bunlara ihtiyaç duymadan da hatta ürünleri hiç görmeden de kazanç sağlamak mümkündür. Yapılacak işlemler oldukça basittir. Amerikan ucuzluk marketi olan Walmart’ın web sitesini ziyaret edin. Walmart, para kazandıran işler konusunda size en iyi yardımı sağlayacak bir kuruluştur. Çünkü bir çok ürün burada ucuz fiyatlara satılır. Buradan herhangi bir ürün seçin ve fotoğraflarını kaydedin. Amazon web sitesine girerek bu fotoğrafları kullanın ve bir ilan oluşturun. Amazon’da 40 dolara satılan bir masayı burada 50 dolara ilana koyabilirsiniz. Gelen her siparişte Walmart’ı ziyaret edin ve size sipariş vermiş olan kullanıcının bilgileriyle bir ürün siparişi oluşturun. Siparişi onaylayın ve dropshipping yöntemi ile ürünü görmeden 10 dolar anında kâr elde etmiş olun. Üstelik bunun için Amerika’da yaşamanıza veya orası ile bir bağlantınız olmasına da ihtiyacınız yok.Para kazandıran işler anlamında en dâhiyane olanı şüphesiz bu yöntemdir. Akıllara takılan soru Walmart’dan neden almıyor da dropshipping yapan bir kullanıcıdan alıyorlar, hem de daha pahalıya? Cevap oldukça basit. Amerikalı insanlar alım gücü yüksek ve refah düzeyinde herhangi bir sorun yaşamayan, çoğu üşengeç insanlardır. Genellikle alışveriş için amazon gibi büyük Amerikan sitelerini kullanırlar. Ekstra olarak Walmart, orta gelir düzeyli Amerikan vatandaşlarının asla ziyaret etmeyecekleri ve oradan alışveriş yapınca alt sınıfta hissedeceklerini düşünmelerini sağlıyor. Tuhaf ancak bu bir gerçek. Bu nedenle Amazon gibi bir e-ticaret devini alışverişlerde kullanıyorlar. Walmart gibi ucuz bir marketi asla tercih etmiyorlar. Bu sayede dropshipping mantığı gün yüzüne çıkıyor. Bu yolla çok kolay ve yerinizden hareket etmeden yüzlerce dolar kazanabilirsiniz. Para kazandıran işler kategorisinde belki de en kârlısı bu yöntemdir. Amazon, tüm dünyadan kullanıcı kabul ediyor.  Ödeme konusunda Amazon web sitesi, tüm uluslararası ödeme yöntemlerini kullanıyor ve kullanıcılarına ödeme konusunda sorun yaşatmıyor. Kısacası dropshipping yaparak ayda yüzlerce dolar kazanmak mümkün. Aynı zamanda dropshipping mantığı çok kolay ve akla yatan bir sistemdir. Yani herkes kolaylık yapabilir.

Bu yazıda evde oturarak sabahları kalkıp işe gitmeden veya bir patrona bağlı olmadan çalışarak gelir elde edilebilecek siteleri anlattık. Her birinin kullanımı ve mantığı oldukça basit. Aslında internetten para kazanmak, para kazandıran işler  bazında bakıldığında bu kadar basit. Üstelik dolar gibi değeri yüksek bir para birimini bu denli kolay kazanmak işin en keyifli yanı. Çünkü ülkemizde dolar kuru anormal düzeyde ve böyle bir durumda kazanılacak her dolar altın değeri taşıyor. Amerika veya Avrupa’da insanların yüz çevirip, beğenmediği bu web – kazanç siteleri, ülkelerinde kullanıcı bulamadığı için dünyaya açılmak zorunda kalıyor. Türkiye gibi bir ülkede ise bu durumu fırsata çevirmek ve ek gelir olarak her ay belirli masrafları dahi karşılamak ekonomik anlamda bu zor günlerde insanları rahatlatıyor. Her birinin kullanımı oldukça kolay ve ödeme anlamında da kullanıcılara sorun yaşatmayan siteler. Bu bağlamda herkes kolaylıkla üye olabilir ve çok rahat bir şekilde kazanmaya başlayabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın