× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Görüntülü Görüşme Yapabileceğiniz Popüler Uygulamalar

Günümüzde internet hayatımızın her alanına girmiş bulunmakta. İşlerimizi, alışverişimizi hatta eğitimimizi bile internet üstünden yürütebiliyoruz. Aynı zamanda internet sayesinde başka insanlarla türlü yollarla iletişime geçme imkanımız da var. Akıllı telefonlara indirilebilen birçok uygulamayla mesajlaşma, sesli veya görüntülü arama seçenekleri ile uzakta olan insanlarla kolaylıkla iletişim kurabilmek mümkün. Peki hangi uygulamalarla görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz? İşte cevabı…

Skype

Görüntülü görüşme konusunda en çok bilinen uygulamaların başında Skype isimli uygulama geliyor.

Uygulama içerisinde dosya gönderme, konum paylaşma, arka plan bulanıklaştırma gibi birçok gelişmiş özellik barındırıyor.

Hangouts

Teknoloji devi Google tarafından geliştirilen Hangouts isimli uygulama, akıllı telefonların yanısıra masaüstü web tarayıcıları üstünde de çalışabiliyor.

Messenger

Facebook tarafından geliştirilen Messenger, popüler mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulmaları arasında yer alıyor.

Akıllı telefonlarınıza ve bilgisayarınıza inderebileceğiniz uygulama ile kolaylıkla diğer kişilerle görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Whatsapp

Mesajlaşma denilince akla ilk gelen uygulama genellikle Whatsap olur. Dünya genelinde büyük bir kullanım oranına sahip uygulama sayesinde mesajlaşmanın yanında görüntülü görüşme de yapmak mümkün. Aynı zamanda Whatsapp sayesinde kolaylıkla görüntülü grup görüşmesi de yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir