× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Bu özellik geçen ay onaylanmış hesaplara sahip müşterilere, firmaların pazarlama birimlerine ve Twitter Card yayıncılarına da açılmıştı. Artık kullanıcılar Tweet atınca kaç kişi gördü bunu bilmek için, “analytics.twitter.com” adresine giderek hesap bilgilerini kontrol edebilecek.

Twitter Etkinligi Ne Demek?

Tweet etkinliği kontrol paneli, kullanıcılara tweetleriyle kaç kişinin etkileşime girdiğini gerçek zamanlı olarak gösteriyor. Böylelikle Twitter kullanıcılarının takipçi kitleleriyle ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmaları mümkün oluyor.

Görüntüleme sayısı nedir?

Sayfa Görüntüleme Sayısı (Pageviews) Sayfa görüntülenme sayısı, sitenizde gezen kullanıcıların toplam gezdiği sayfaların sayısını vermektedir. Örnek vermek gerekirse ana sayfa 50, ürünler sayfası 30, iletişim sayfası ise 10 kez ziyaret edilsin. Bu örneğe göre görüntülenme sayınız (pegeviews) 90 olur.

Twitter’da en çok konuşulanlar nasıl bakılır?

Gündemleri Twitter’ın mobil uygulamalarında, Keşfet sekmesi altındaki Gündemler bölümünde bulabilirsiniz. Masaüstü veya dizüstü bilgisayardan twitter.com adresine giriş yapıldığında, Gündemler Anasayfa zaman akışı, Bildirimler, arama sonuçları ve profil sayfaları dahil olmak üzere birçok yerde listelenir.

Twitter Organik Görüntüleme Ne Demek?

Yeni organik tweet analizleri Twitter’da da organik erişim sorunu yaşandığını gösteriyor. Bugün size duyurduğumuz gibi organik tweet’lerin performansını ölçmeye yarayan analytics hizmetini herkese açan Twitter, bu sayfadan kullanıcıların tweet’lerin ne kadar görüntülendiğini, etkileşim oranlarını görmesini sağlıyor.

Twitter Etkileşim Nasıl Arttırılır?

Twitter’da Etkileşim Artırma Yöntemleri

  1. İçerikler. İçerikler hazırlanırken, kullanıcıların ilgi ve dikkatlerini korumak amacıyla devamlı olarak aynı türden içeriklerin paylaşılmamasına özen gösterilmelidir.
  2. Yönlendirme.
  3. Tweet Uzunlukları
  4. Retweet.
  5. Hashtag.
  6. Yorum.
  7. Görseller.
https://youtube.com/watch?v=CDCeNdVzjIc%3Ffeature%3Doembed

Öncelikle, hesabınız için istatistikleri açmak amacıyla analytics.twitter.com adresinde Twitter kullanıcı hesabınız ve şifrenizle giriş yapın. Tweet etkinliğinize erişmek için: Masaüstü veya dizüstü bilgisayardan analytics.twitter.com adresini ziyaret edin ve Tweetler’e tıklayın.

Twitter çemberi nedir?

Twitter çemberi, twitter kullanıcılarının birbirleriyle olan bağlantılarını kapsar. Twitter çember yapma kullanıcıların, bir tweet ile toplamda kaç kere etkileşime geçtiğini gösterir. Tweet içindeki herhangi bir alana yapılan tıklamaların sayısı olarak ifade edilir.

Twitter ın türkçesi ne demek?

1. anlamı cıvıldar gibi söylemek; kıs kıs gülmek; heyecan/cıvıltı, cıvılda, heyecan; heyecanlanmak, yüreği çarpmak; f, cıvıldamak; cıvıltı. 2. anlamı cıvıldamak.

Sosyal Ağ Sitesi Olan Twitter’ın Temel Özellikleri Nelerdir?

Twitter, en yalın anlamıyla popüler bir sosyal paylaşım sitesi olmasının yanı sıra insanlar arasında network olanağı sağlayan basit bir arayüze sahip ve mikroblog odaklı, anlık ileti paylaşım uygulamasıdır. Bu arada Twitter’a girdiğinizde bir sayfa ile karşılaşırsınız.

Twitter Video Kim Izledi?

Media Studio’da video istatistikleri

Twitter Engagement ne demek?

Engagement (en-geyc-mınt) bir kullanıcının bir sosyal medya hesabını takip etmeye başlaması, o hesabın bir gönderisini beğenmesi, onu bir arkadaşına iletmesi veya ona bir yorum yazması demektir.

Twitter’da RT ne anlama gelir?

Yeniden gönderilen Tweete Retweet denir. Twitter’ın Retweet özelliği sayesinde hem siz, hem de diğer kullanıcılar belirli bir Tweeti takipçileriyle çabucak paylaşabilirler. Kendi Tweetlerinizi veya başka birinin Tweetlerini Retweetleyebilirsiniz.

Twitter Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Twitter bir sosyal medya sitesidir ve temel amacı insanları birbirine bağlamak ve insanların düşüncelerini büyük bir kitleyle paylaşmalarını sağlamaktır.

Sosyal Ağ Sitelerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Sosyal Ağların Ortak Özellikleri

https://youtube.com/watch?v=mn00y9X597c%3Ffeature%3Doembed

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir