Xiaomi Mi 8

 Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 Almak için 6 Sebep

Çinli telefon üreticisi Xiaomi kısa sürede büyük işlere imza attı. Kullanıcılarını her zaman düşünen bir sağduyu ile hareket edederek %100 memnuniyet için çalışan bir üretici. Xiaomi mi 8 sunduğu özellikler bakımından kullanıcısına her yönden güzel sonuçlar veren performans sergiliyor.

>Xiaomi mi 8 çıktığı günden bugüne büyük oranda kullanıcısını memnun etti. Kullandığı güçlü Snapdragon işlemcisi ile çok hızlı ve seri işlemleri yapıyor oluşu, hiç takılmadan geçişler yapması gerçekten takdir ettiriyor kendini.

>>Kamerasının yüksek çözünürlükte olması çekilen resimlerden sonra insanı büyülüyor. Ön kamerası arka kamerası ikisi de güzel modları ile gerçekten iyi iş çıkarıyor. Video tarafında arka kamera 4k video çekerken ön kamera 1080p video çekimiyle güzel iş çıkarıyor. Son gelen güncellemeler ile Kamerasının eksik hiç bir yönünün kalmadığını söylersek yalan olmaz. Şunu belirtmekte fayda var telefonun kendi rakipleri arasındaki konumu açık ara önde olduğunu gösteriyor günümüzdeki teşefonlarla bile yarışabilir ama çıkalı 2 yıl olacak popülerliğini yavaş yavaş kaybetmekte fakat yeri hala sağlam.

>>>Oyun ve performans tarafında kullanıcısına yüksek seviyede keyif verecek bir kullanıma sahip ve asla donmadan oyunların hızlıca akıp, grafiklerin güzel bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Xiaomi mi 8 almak için oyunseverler için güzel tarafı.

>>>>İçinde yer alan gelişmiş özellikleri ile kullanıcılar için mükemmel dedirten bir Xiaomi mi 8 karşımıza çıkıyor. Tuşsuz kullanım imkanı sağlaması yeni bir dönem başlatıyor akıllı telefon dünyasında. Hiç bir analog yada navigasyon tuşuna dokunmadan geri, ileri, ana ekrana dönmek ve ekran resmi almak sadece ekran üzerinden dokunarak gerçekleştirilebiliyor.

>>>>>Xiaomi mi 8 hızlı şarj desteği ve güçlü bataryası ile sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir güce sahip. Hızlı şarjı ile 1 saat 10 dakika gibi kısa sürede şarj oluyor oluşu ve uzun kullanım imkanı veriyor oluşu çoğu telefondan öne geçmesi için yeterli oluyor. Telefonun güç açma kapama tuşunu kullanmak istemiyorsanız ekran uygulaması ile tüm özelliklerini atayarak kullanmanız mümkün.

>>>>>> Xiaomi mi 8 fiyatı ile biraz yükselişe geçse de hala fiyat performans telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Kullanan kimseden kolay kolay şikayet gelmeyen bir telefon. Kendi arayüzü ile yeni tanışan kullanıcılarını büyüleyen Xiaomi başka telefon kullandırtmayan bir arayüzü aklımıza kodluyor. Kendi tema uygulaması ile her gün yeni bir telefon kullanıyor hissi veriyor oluşu, tüm yeni android güncellemelerini hiç bekletmeden tam zamanında yollayan firma alkışı hak ediyor.

Sizlere Xiaomi mi 8 almak için 6 sebepten bahsettim. Kendim de bir dönem kullandım mükemmel bir cihaz, kullanan herkesin aynı fikirde olacağından şüphem yok pişman olmayacağınıza eminim.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın