× Daha fazlası İçin Aşağı Kaydır
☰ Kategoriler

Seo uyumlu makaleler web sitelerinin doğal olarak trafik alması için yazılan içeriklerdir, reklam hizmetleri olmadan organik bir şekilde sizlerde üst sıralarda olabilirsiniz. Yoast seo kavramını birçok kullanıcı merak etmektedir, peki Yoast seo nedir? Site oluşturma süreçlerinde wordpress ile tasarlanan siteler için özel eklentilerden sadece bir tanesidir. Sitenize girdiğiniz içeriklerin seo analizini 14 başlık altında inceleler ve bu şekilde yazılarınızın seo uyumlu olması için yönerge özelliği taşır. Yoast seo uyumlu makale sayesinde arama motorlarında sizlerde ilk 3’te yer alabilirsiniz.

Yoast seo eklentisini kullanabilmek tecrübe istemektedir, daha önce bu sistemi kullanmadıysanız internette yer alan videoları inceleyerek sizlerde bu eklentiyi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yoast seo uyumlu makale yazdırmak için deneyimli yazarlara ihtiyaç duyarsınız, yazılar belli kurallar doğrultusunda yazılır ancak sadece biçim açısından değil yazıların anlamlı ve kaliteli olması da gerekmektedir.

Yoast seo eklentisi ücretsizdir ve sizlere belli haklar verir, bunun dışında dilerseniz Premium paketi satın alarak daha fazla özelliği kullanabilirsiniz. Ancak maddi olarak Premium sizleri biraz zorlayabilir eğer aşırı derecede profesyonel bir işlem yapmayacaksanız, normal ücretsiz paket işinizi kolaylıkla görecektir.

Yoast Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Yoast seo uyumlu makale yazarken öncelikle başlığınızda yer alan anahtar kelimenin 100 kelimede 1 kere olmak üzere geçmesi gerekmektedir. Makalenin başında, sonunda ve alt başlıkta geçmesine önem vermelisiniz. Yani anahtar kelimelerin tamamını bir paragrafta kullanarak sadece yoastı kandırabilirsiniz. Bunun dışında meta açıklamasında anahtar kelime kullanmalı ve Tittle kısmında da anahtar kelime ek almadan geçmelidir. İç ve dış link vererek ve son olarak özgün bir görsel kullanarak makalenizi sisteme yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki görseldeki yoast analizi bu yazının yani bu yazıya bakarak da aslında yoast seo uyumlu makale nasıl yazılır soruna cevap bulabilirsiniz.

Yoast Seo Uyumlu Makale İle Full Sonuç Almak

Yoast Seo Uyumlu Makale Hizmetini Nasıl Alabiliriz?

İçeriklerinizin her açıdan seo kurallarına uymasını istiyorsanız, makale konusunda profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. Firma seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda olacaktır, firmanın daha önce hizmet sunduğu müşterilerin çalışmalarını isteyebilirsiniz. Eğer alanında uzman bir makale firması ise müşteriler de arama motorlarında üst sıralarda olacaktır. Yoast seo uyumlu makale hizmeti sunan firmamız bu alanda yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanmaktadır. Referanslarımızın sayısı oldukça fazladır, bizimle iletişime geçerek geçmiş çalışmalarımızı isteyebilirsiniz, oldukça iddialıyız.

Yoast Seo Uyumlu Makalenin Faydaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir